USAID замовив в українського заводу 300 вагонів-зерновозів для агроекспортерів

USAID замовив в українського заводу 300 вагонів-зерновозів для агроекспортерів
Фото: з відкритих джерел

У 2023 році на замовлення Проєкту USAID ДМЗ «Карпати» виготовив 50 вагонів-зерновозів для НІБУЛОНу. Цьогоріч USAID замовив 300 вагонів, що складає 45% річного замовлення, які зараз виготовляють на заводі для інших партнерів, які займаються експортом агропродукції, повідомила пресслужба USAID.

Ці вагони будуть направлені експортерам агропродукції.

«Зараз, під час повномасштабної війни, замовлення на вагони-зерновози складають 75% з того, що ми робимо. Завдяки Проєкту USAID торік ми отримали замовлення і вчасно виконали його — виготовили 50 вагонів. Це означає, що 650 наших працівників мали роботу, отримували заробітну плату і ми, як бізнес, своєчасно сплачували податки до бюджетів різних рівнів. Це один з прикладів того, що міжнародна допомога працює для української економіки», — говорить маркетингова директорка ДМЗ «Карпати» Олександра Бадьор.

У 2023 році три вагонобудівні заводи в Україні виготовили 1967 вагонів. ДМЗ «Карпати» став лідером — компанія виготовила 567 вагонів для потреб українського ринку, це на 5% більше ніж 2022 році. Сьогодні на підприємстві працюють понад 650 людей.

Джерело: latifundist.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/usaid-zamovyv-v-ukrayinskogo-zavodu-300-vagoniv-zernovoziv-dlya-agroeksporteriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати