178171

Успішний дебют HF Agro на ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯХ-2021

Серед експонатів – аплікатори для внесення рідких добрив. Це інноваційний продукт, який з високою точністю вносить добрива безпосередньо в посівне ложе або іншу необхідну зону. При цьому аплікатор легко монтується як на культиватори, так і на сівалки незалежно від виробника агрегатів. А ємність для добрива кріпиться на раму знаряддя без проведення зварних робіт.

Так само на виставці можна було ближче познайомитися з новим поколінням розкидачів добрив. Агрегати HF Agro відрізняє простота в управлінні, точністю і рівномірність розподіляються речовин, що витримується незалежно від швидкості руху та виду внесеного добрива. Сьогодні в асортименті компактні і місткі моделі з різним розміром бака ємністю до 10 м3 (10 тис. Л.), А також дальністю розкидання до 36 м, що дозволяє підібрати розкидач під потреби будь-якого господарства.

Крім власних розробок і виробництва, HF Agro виступає офіційним дилером і представником ряду світових компаній. Зокрема, продуктів LEHNER (німецький виробник техніки для посіву, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійська компанія, спеціалізується на виробництві сівалок точного посіву), які були продемонстровані в ході виставки.


Весняна серія машин – просапні сівалки MaterMacc, розроблені для посіву за класичною і мінімальною технологією, на легких ґрунтах і для прямого посіву. Модель оснащена дводисковим сошником з діаметром 390 мм, що прорізають пожнивні залишки в грунті. Знаряддя дозволяє підтримувати задану глибину загортання насіння. А сівалки точного висіву і TWIN ROW дозволяють висівати в дві лінії з відстанню в 22 см, використовуючи два індивідуальних висівних апарату. Агрегат значно підвищує врожайність на одній і тій же посівної площі.

До уваги аграріїв були запропоновані пневматичні сівалки LEHNER. VENTO і SuperVario-110, які надійно сіють насіння трав, проміжних культур, сидератів, вносять протівослізневие гранули, добрива та інші зернисті і гранульовані матеріали. VENTO відмінно справляється навіть з великими обсягами посівного матеріалу, наприклад, насіння трав 40кг / га або зернові 120кг / га. Особливість агрегатів – безступінчата регулювання ширини захвату (від 2 до 24 м) і діапазону розкиду.

Продукція компанії викликала зацікавленість широкого кола представників агробізнесу. Особливо великий інтерес відвідувачі виявляли до міні-сівалок і просапних сівалок, а також до переобладнання сівалок і культиваторів міжрядної обробки в агрегати для внесення рідких добрив. Залучили фермерів і лінійки розкидачів мінеральних добрив, які є актуальними напередодні сезону і широко представлені в асортименті HF Agro.

Інноваційний підхід, максимально кастомізовані рішення, широка гама техніки – далеко не всі переваги HF Agro.
Український бренд несе в собі абсолютно нову концепцію, спрямовану на вирішення завдань кожного конкретного господарства і розвиток сільськогосподарської галузі в цілому.

HF Agro завжди на крок попереду, експерти компанії проводять глибокий моніторинг даних і ретельно аналізують тенденції грунтово-кліматичних змін. Екстремальні погодні явища, посуха, інтенсивні опади, агресивні суховії не стануть на заваді. HF Agro допоможуть українським фермерством впоратися з ризиками, підвищити родючість грунту, захистити, зберегти, і примножити майбутні врожаї.

Фахівці марки знають, що потрібно сьогодні аграріям і готові задовольнити навіть найвищі вимоги і запити в грунту, підгодівлі, захисту і транспортуванні культурних рослин. Марка пропонує прогресивні і якісні продукти, що відповідають швидко мінливих вимог сільського господарства. Це функціональна і надійна техніка для агрозадач будь-якої складності, призначена для різних видів грунту і технологій обробки грунту. Техніка, яка допоможе аграріям зменшити витрати і легко досягти високої ефективності в сільгоспвиробництві, мінімізуючи людський фактор.
Крім продукції для сільського господарства в асортименті компанії також доступні і технологічні рішення для комунальної та дорожньо-будівельної галузі.


Окремий напрямок HF Agro – це унікальні нові продукти, активні бактеріальні комплекси для харчування і захисту рослин, які вирішують проблему нестачі азоту в грунті. Завдяки використанню цих біокомплексів вдвічі знижуються витрати на внесення азотних добрив, а головне, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи.

У планах компанії на поточний рік – активна участь в агрособитіях, що проводяться як в Україні, так і за кордоном.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

АГРОВЕСНА2021: LOZOVA MACHINERY - майбутнє вже сьогодні

Серед демонстрованих позицій - шлейф борона ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. Машини незамінні для початку сезонних робіт, вони першими стартують в поле навіть по перенасиченому вологою грунту. Їх безсумнівним плюсом є надійні і надміцні робочі органи, які виявилися найбільш зносостійкими на ринку, обігнавши провідні світові бренди.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_стенд01.JPG

ЛАРІ - універсальний агрегат, який легко переобладнати в важку зубову борону ЛІРА XL. Ці дві машини створені на єдиній рамі, придбавши один агрегат і комплект від другого, аграрії отримують дві одиниці техніки за ціною практично однієї.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_стенд02.jpg
Прем'єрою на виставці стала новинка - вдосконалена ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Агрегат став легше на 400 кг і це дозволить агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с., тим самим знизивши витрати на паливо і ПММ. Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть найміцніший грунтовий  корок, ДІНАР отримав статус найпопулярнійшого весняного грунтообробного знаряддя.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_динар.jpg

У LOZOVA MACHINERY розробили і виробляють багато агрегатів весняної номенклатури. Так, серед новинок 2020 року, перевірені аграріями і часом багатофункціональні серійні агрегати - польовий культиватор ФЛОРІН і передпосівної культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ XL (обидві моделі з шириною захвату 8 метрів). ФЛОРІН комплектується трьома видами стійок, передніми ріжучими дисками і катком, опціонально забезпечується прикочуючим катком і дворядною зубовою пружинною бороною. ЧЕРВОНЕЦЬ XL може бути оснащений системою внесення стартових рідких добрив з баком об'ємом 3000 літрів.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_флорин.JPG

До весняної лінійці можна віднести і короткі дискові борони ДУКАТ. Компанія проводить глибоку модернізацію знарядь з оновленням дизайну і реалізацією фірмової концепції «ZERO MAINTENANCE» (НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ) в кожному агрегаті.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_дукат.JPG

Головний конструктор LOZOVA MACHINERY Олексій Гриненко розповів, що компанія намітила серйозні зміни у виробництві і планує грунтовно оновити і доповнити модельний ряд техніки. «У 2021 році після завершення польових випробувань ми почнемо масовий випуск оборотних плугів, розширимо лінійку обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200 5200, 6000 і 8000 літрів. Ми також посилено працюємо над агрегатами для підживлення рослин і знаряддями з вертикальної і ультраповерхностной обробітком ґрунту». А. Гриненко також анонсував підготовку виробництва новинки - Інжекційні подкормщіка зернових культур для точкового внесення рідких добрив.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_плуг.jpg

Як зазначив Президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд, в складних сучасних економічних умовах компанія сформувала стійку і успішну модель ведення бізнесу. «Сьогодні ми продовжуємо працювати, випускати техніку, впроваджувати нові виробничі напрямки і розвивати нові ринки незважаючи на кризу та карантинні обмеження». Говорячи про плани, Роман Гіршфельд повідомив, що в 2021 році LOZOVA MACHINERY передбачають розширення експортного потенціалу з ще більшою інтеграцією з ринком Канади і країн ЄС. Вже сьогодні компанія виходить на нові ринки.

«Ми – єдиний український виробник, який так масштабно представляє свої продукти на світових ринках, причому як в країнах Європи, так і в Північній Америці. На численні прохання клієнтів і покупців LOZOVA MACHINERY припускають поступово повернутися до участі в галузевих виставках, форумах, польових демонстраціях та інших активностях, які будуть доступні в 2021 році. Сьогодні в компанії вже готуються до найбільшої світової агровиставці - AGRITECHNICА-2021», - підкреслив Президент компанії.

Ristone Holdings: останні приготування до весняної посівної і пошук майданчика для електронних торгів

Про це повідомляє прес-служба Ristone Holdings.

Днями завершилося завезення ПММ, дизельного палива і бензину для проведення польових робіт. Придбано за власні кошти приблизно 1000 тонн ДП і 200 тонн бензину.

Паралельно з цим агрохолдинг продовжує вибір майданчика для проведення електронних торгів для закупівель ТМЦ.

LOZOVA MACHINERY – почніть новий сезон легко

LOZOVA MACHINERY готові допомогти аграріям почати новий весняний сезон в строк. У компанії впевнені, що проведення грамотної і якісної передпосівної обробки ґрунту є однією з головних складових високих врожаїв. Це впливає на подальший ріст і здоровий розвиток рослин.

Серед агрегатів для ранньої весняної обробки ґрунту виділяються зубові шлейф-борони ЛАРІ. Машини першими виходять в поле в будь-яку погоду і навіть в'язкий вологий грунт для них не перешкода, знаряддя легко його долають.

16 рядів ромбоподібних зубів c твердістю 55 ... 60HRC визнані одними із самих зносостійких і надійних на ринку (що підтверджують незалежні експертизи).
ЛАРІ вражає своїми результатами – борона рівномірно розподіляє пожнивні залишки, ідеально копіює поверхню поля і створює оптимальні умови для посіву насіння на потрібну глибину, а також покращує проростання і подальший розвиток культур.

Проста і комфортна машина відрізняється високою продуктивністю і низькою витратою палива.

З турботою про аграріїв LOZOVA MACHINERY готуються в 2021 році модернізувати борону і випустити оновлений агрегат, в якому передбачена базова опція встановлення ємностей для гранульованих і рідких добрив. Ширина захоплення борони складе від 12 до 21 метра.

Детальніше дивіться у відео.

ХТЗ проводить масштабну модернізацію виробництва

На Харківському тракторному заводі проводиться масштабна модернізація виробництва зі зміною обладнання та оновленням технологій.

Про це повідомляє ХТЗ на своїй офіційній сторінці у Facebook.

В рамках програми модернізації створено нову ділянку механічної обробки деталей. Для нового виробничого майданчика було закуплено та введено в експлуатацію прогресивне обладнання японського та німецького виробництва. 

Також на ХТЗ з'явився новий цех по литтю деталей, що працює за технологією ЛГМ (лиття по моделях, що газифікуються). Дана технологія дозволяє збільшити точність лиття при значному зменшенні витрат на обладнання й матеріали, скоротити число технологічних операцій та звести до мінімуму кількість відходів виробництва.

Джерело: traktorist.ua

Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY на «Зернових Технологіях-2021»

До уваги відвідувачів буде представлена новинка агросезону – ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Нові опції істотно розширюють можливості агрегату. Знаряддя стало значно легше і це дозволяє агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с. Машина оснащена надійною ресорної стійкою, що не вимагає ніяких регулювань і налаштувань. Також доступні борони з робочою шириною 9 і 12 метрів.

Незамінні для весняної обробки і зубові шлейф борони ЛАРІ, які першими виходять в поле навіть по дуже вологому ґрунту. Це одні з найбільш затребуваних агрегатів на ринку, їх купують і великі агрохолдинги, і невеликі фермерські господарства. Машина оснащена найбільш зносостійкими зубами на ринку, що дозволяє значно знизити експлуатаційні витрати аграріїв, і цу підтвердив ряд незалежних наукових досліджень. На стенді буде представлена ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. До вибору аграріїв широкий спектр знарядь від 7 до 21 метра, орієнтованих на індивідуальні потреби будь-якого агропідприємства.

Більше дізнатися про всі новинки і вдосконалення техніки LOZOVA MACHINERY можна на експозиції компанії.

121.jpg