186395

В АФ ім. Горького вже сформовані замовлення на 80% насіння озимої пшениці та ячменю

Про це повідомила прес-служба Ristone Holdings.

Насіннєвий матеріал нашого господарства відрізняється стабільністю, високою стійкістю до хвороб і негативного впливу навколишнього середовища, має хороший генетичний потенціал і проходить лабораторні перевірки. В цьому році господарство отримало показники врожайності в рамках 70-75 ц/га високоякісного зерна.

Вартість насіння київської селекції – 9200 грн/т за еліту, 8200 грн/т – за насіння першої репродукції, еліти одеської селекції – 9000 грн/т, першого репродукція одеських сортів – 8000 грн/т.


Вже сформовані замовлення на 80% насіння, тому охочим придбати продукцію агрофірми, радимо не відкладати це на потім.

Контакти господарства з питань покупки або консультацій за технологією вирощування насіння:

e-mail: [email protected]

+38067 523 57 58 – головний агроном Андрій Євгенович.

+38067 630 47 31 – агроном з насінництва Василь Іванович.

Ваш вибір 'Подобається'.


Аграрії розчаровані тим, що Верховна Рада не змогла прийняти законопроект про ОВК

Аграрії глибоко розчаровані тим, що Верховна Рада так і не змогла прийняти в першому читанні проект Закону про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель. Про це повідомляє ВАР.

Фактично, ті сили, які продовжують грабувати країну, руйнувати систему зрошення України та блокувати її реформування,  - вкотре перемогли.

Саме завдяки цим силам на декілька місяців знову відтермінований старт модернізації та розвитку систем зрошення, що неможливо без залучення безпосередньо аграріїв та їх інвестицій. Зате корумповані чиновники і депутати зможуть продовжувати заробляти на блокуванні тендерних процедур і постачанні за завищеними цінами електроенергії, обладнання, ремонтних послуг для насосних станцій і зрошувальних систем.

Тим, хто вкотре зірвав голосування, байдуже, що із 2 млн 300 га під зрошенням в 1990 році сьогодні залишилося лише 500 тис га, що до 2050 року половина території України опиниться в засушливій зоні. Їм байдуже, що протягом останніх 3 років неналежна експлуатація меліоративних систем завдала збитків державі на 32 млн грн. Вони не подумали і про економічний ріст країни. Адже завдяки зрошенню обсяги виробництва сільгосппродукції та ВВП збільшилися б на 8,8 млрд гривень (дані Рахункової палати).

Депутати-противники законопроекту спрямували свої зусилля на збереження захмарних тарифів для аграрів. Сільгоспвиробник продовжать платити на гривню дорожче за кіловат\годину електроенергії, яка поставляється для систем зрошення, ніж це коштує насправді.

Щоб не допустити  руйнування безлічі корупційних схем, такі депутати не гербують фейками та обманом. Зокрема, з трибун лунало, що цей проект закону дозволяє монополізувати системи зрошення великим аграрним компаніям. Насправді, цей ПЗУ навпаки встановлює досить потужну систему блокування такого захоплення – передаючи управління над ними об’єднанням аграріїв, які працюють в зоні зрошення і обмежуючи вплив найбільших з них та блокуючи різні схеми захоплення влади в ОВК кимось одним. Навзамін ті ж люди пропонують прийняти законопроект 3852, який дозволить будь-кому, у кого вистачить грошей, одноосібно взяти в концесію зрошувальну систему, монополізувати зрошення, поставивши на коліна аграріїв і власників паїв.

Отже, сьогоднішнє голосування показало, що в Україні вкотре перемогла корупція. Але, маємо надію, що корупція більше не затьмарить голови тих політичних сил, які виступили проти. І вже восени це законопроект 5202 буде проголосований у сесійній залі. Але, без тих правок, які дозволять в подальшому розкрадати країну, систему зрошення, чи привласнити її окремими фінансовими групами для того, щоб зробити аграріїв, які працюють на цій землі та власників паїв батраками.

Але не все погано. Бо є ж і ті, хто бореться на боці аграріїв: більшість народних  депутатів - членів аграрного комітету, керівництва Держводагентства, Міністерства аграрної політики та продовольства України, авторів законопроекту, 196 народних депутатів, які сьогодні віддали свої голоси ЗА цей важливий для агросектору законопроект. ВАР від імені аграріїв дякує їм.

Хоч, нажаль, цього разу знову перемогла корупція. Все ще попереду! Чесні люди обов’язково переможуть!

Ваш вибір 'Подобається'.


На Запоріжжі фермер залучив до збирання овочів 146 неоформлених працівників

На використанні нелегальної праці інспектори Держпраці викрили овочівника в Запорізькій обл. Про це повідомили у Держпраці.

Як зазначається, використання незадекларованої праці виявили інспектори у с.Орлянському. На місцевому полі збирали овочі, складали їх у мішки та сітки та вантажили на авто 146 людей. Усі вони були залучені до цих робіт аграрієм-фізичною особою. З жодним не були оформлені трудові відносини.

Роботодавця попередили про відповідальність за використання нелегальної праці. Нині в ГУ Держпраці у Запорізькій області вживаються заходи щодо нього.

Джерело: КуркульОренда землі: як правильно укласти договір, – поради Мін'юсту

Що таке договір оренди землі
Це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Укладення договору оренди земельної ділянки здійснюється:
із земель приватної власності – за згодою орендодавця та особи, яка має право орендувати таку земельну ділянку;
із земель державної або комунальної власності – на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування-орендодавця, або за результатами аукціону;
на підставі цивільно-правового договору або в порядку спадкування.

Договір оренди землі укладається у письмовій формі і за бажанням однієї зі сторін може бути посвідчений нотаріально.

На що потрібно звернути увагу при укладенні договору оренди землі
Істотними умовами договору оренди землі є:
об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);
дата укладення та строк дії договору оренди;
орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальності за її несплату, а також інші умови, встановлені за домовленістю сторін.

Якщо договір не містить хоча б одну із зазначених істотних умов, в майбутньому він може бути визнаний неукладеним в судовому порядку.

У разі, якщо договором оренди землі передбачено здійснення заходів, спрямованих на охорону та поліпшення об’єкта оренди, до договору додається угода щодо відшкодування орендарю витрат на такі заходи.

Строк дії договору оренди земельної ділянки не може перевищувати 50 років.

Строк оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства не може бути менше як 7 років.

Орендна плата
Сторони договору можуть дійти згоди про встановлення будь-якого розміру орендної плати, але не менше 3% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю).

Орендна плата справляється у грошовій формі або за домовленістю сторін у натуральній формі.

Орендна плата за земельні ділянки, що перебувають у державній і комунальній власності, здійснюються виключно у грошовій формі.

Зміна умов договору оренди землі
Здійснюється за взаємною згодою сторін в письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди.

У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.

Такі зміни до договору оренди набирають чинності з моменту їх державної реєстрації у Державному реєстрі прав на нерухоме майно, а якщо договір змінюється у судовому порядку, то з дня набрання рішення суду про зміну договору законної сили, якщо в цьому рішенні не встановлено іншого строку, з подальшою державною реєстрацією.


Джерело: agro.24tv.uaУспішний показ техніки LOZOVA MACHINERY на «УКАБ Агротехнології. СТЕП»

Дискова борона DUCAT-6 показала високошвидкісне лущення стерні та рівномірну обробку ґрунту. Варто зазначити, що для комфортної експлуатації агрегату можна вибрати комплектацію з будь-яким з п'яти варіантів змінних катків: П-образного, прутково-клітьового, гумового, тарілчастого, зубчастого.

«Це не просто дискова борона, це вирішення всіх проблем в стерньовій обробці ґрунту, – підкреслив на заході Олексій Гріненко, головний конструктор «LOZOVA MACHINERY INNOVATION CENTRE». – Завдяки своїй конструкції, зокрема пружинній стійці, на якій стоїть диск, машина здатна швидко та якісно лущити стерню на мінімальну глибину. Швидкість роботи може досягати 20 км/год, при цьому якість роботи залишається на вищому рівні. Крім цього, при будь-яких ґрунтових умовах борона демонструє найменшу витрату палива».

IMG-621c375fd89f5295e57a1b0c3199af04-V.jpg

У лінійці борін DUCAT максимально реалізований принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ».

«Ми настільки впевнені в необслуговуваних підшипникових вузлах HARP AGRO, якими комплектується техніка, що даємо на них гарантію, збільшену в два рази. Фірмова концепція LOZOVA MACHINERY – виключити потребу агрегатів у технічному обслуговуванні. І ми постійно покращуємо наші лінійки, щоб у всіх машинах не було жодної точки змащування. DUCAT-6 ще має точки змащування на шарнірах гідроциліндрів. А модельний ряд дискової борони з шириною захвату 8-12 метрів абсолютно не обслуговується протягом усього життєвого циклу», – зазначив головний конструктор.

IMG-ea83a13c23aaf1b7ab558bfd62b4d972-V.jpg

Також відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з глибокорозпушувачем FRANC-3. Агрегат гарантує відмінну водопроникність ґрунту після обробки. Для збільшення енергоефективності та розширення сфери застосування, можна комплектувати FRANC системою внесення гранульованих добрив HF Agro.

Незважаючи на спекотну погоду, демонстрація зібрала багато учасників і відвідувачів. LOZOVA MACHINERY продовжують свій демонстраційний тур, де покажуть кращі рішення для аграрного бізнесу.

IMG-2b4c06227eea1737cdf1700bb58b89b6-V.jpg

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Мінагрополітики не бачить ажіотажу на ринку землі

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, передає Укрінформ.

"Ми робили прогноз, який нам дозволяв стверджувати - жодного ажіотажу із продажем землі не буде. Угоди відбуватимуться. Але у період двох тижнів у країні було здійснено трохи більше 600 угод на всю країну. Якщо говорити у гектарах - це близько 700 га. Тобто, немає жодного ажіотажу", - сказав він.

Міністр не радить українцям продавати землю. По-перше, земля та агровиробництво - це дуже рентабельний вид господарчої діяльності. По-друге, з кожним роком вартість землі лише зростатиме.

"І досвід наших сусідів у Європі показує, що ціна на землю зростає системно. Взяти нашого партнера, сусіда - Республіку Польща. Там ціна сьогодні близько 11 тис. євро за гектар. Що в свою чергу показує, що протягом 15 років вартість зросла більш як у 10 разів... Тобто капіталізація землі зростатиме. Тому не треба поспішати розпоряджатися своєю власністю", - зазначив Лещенко.

На цьому етапі він радить українцям, які володіють землею, привести документи до ладу.

"Треба привести до ладу свої встановлюючі документи. Треба провести роботу з точки зору кадастрової реєстрації. Треба зробити базові речі, які необхідні з точки зору права власності. Тому що у багатьох людей в Україні досі навіть не оформлені документи на землю", - пояснив міністр.

Лещенко підсумував, що земельна реформа - це той важіль, який дасть можливість громадянам України навести лад у своїх документах і "мати землю як найкращий банківський депозит".

"Тому що ціна постійно зростає, оренда зростає. Ціни на сільгосппродукцію на світових ринках зростають", - резюмував він.

Ваш вибір 'Подобається'.