В анексованому Криму з’явилася олія з українським маркуванням

В анексованому Криму з’явилася олія з українським маркуванням
Фото: з відкритих джерел

Олія торгової марки «Оліс» з’явилася на прилавках магазину «Яблуко» в окупованому Сімферополі. Згідно з маркуванням продукцію виробили 4 квітня 2023 року.

Відповідні фото з’явилися у телеграм-каналі «Кримський вітер».

Усі дані на етикетці вказані українською мовою. Юридична адреса виробника у Запоріжжі та адреса виробництва у Василівці, яка зараз окупована російськими загарбниками. Ці дані збігаються з реєстраційними даними товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Оліс ЛТД» та його заводу.

Водночас законні власники підприємства доступу до виробничих потужностей в окупованій Василівці не мають.

«Вже рік ми не маємо доступу на завод, розташований у Василівці. Тож про те, чи працює виробництво і, чи реалізується продукція, а також хто очолює «віджате» підприємство, інформації не маємо. Про незаконне заволодіння майном Фірма «Оліс ЛТД» подала заяву правоохоронним органам України , – повідомила генеральний директор компанії Ірина Золотаревська журналіста «Центр журналістських розслідувань».

На сайті окупаційного «міністерства» майнових відносин у переліку «безгосподарного майна» є докладний перелік майна «Оліс» – від земельних ділянок, виробничого обладнання – до ємностей для олії. Але інформації про реєстрацію за російським законодавством підприємства з виробництва олії в окупованій Василівці немає у відкритих джерелах.

На сьогодні невідомо, хто веде виробничу діяльність та продає продукцію з етикетками законних власників. Враховуючи дату випуску олії, не виключено тіньове виробництво контрафактного товару.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-aneksovanomu-krymu-zyavylasya-oliya-z-ukrayinskym-markuvannyam
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати