В Івано-Франківській області на хабарі за відчуження землі впіймали чиновника НААН

В Івано-Франківській області на хабарі за відчуження землі впіймали чиновника НААН
Фото: з відкритих джерел

Керівника державного підприємства одного з підрозділів Національної академії аграрних наук України викрили на вимаганні й отриманні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України), повідомляється у вівторок на сайті Офісу генерального прокурора України.

“Виконувач обов’язків директора філії держпідприємства вимагав 100 тис. грн від підприємця за передання в оренду частини майнового комплексу та подальше відчуження держмайна й земельної ділянки. Під час розслідування задокументовано отримання посадовцем частини неправомірної вигоди. Після отримання коштів його затримали… Вирішується питання про повідомлення йому про підозру й обрання запобіжного заходу”, – йдеться в повідомленні.

Заходи з викриття здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ivano-frankivskij-oblasti-na-habari-za-vidchuzhennya-zemli-vpijmaly-chynovnyka-naan
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1