В Ізраїлі надрукували найбільший лабораторний стейк — зі справжнього м’яса та жиру

В Ізраїлі надрукували найбільший лабораторний стейк — зі справжнього м’яса та жиру
Фото: з відкритих джерел

Ізраїльський виробник культивованого м’яса Mea Tech 3D надрукував стейк вагою 104 гр зі справжніх м’язових та жирових тканин, без використання соєвого чи горохового протеїну.

Компанія вважає, що це найбільший культивований стейк, вироблений на сьогоднішній день.

Клітини, котрі використовувалися для приготування, були виготовлені за допомогою передового запатентованого процесу, який базується на виділенні стовбурових клітин великої рогатої худоби із зразків тканини та їх розмноження.

Після нарощування достатньої клітинної маси, її формують у біочорнила, сумісні з власним 3D-біопринтером Mea Tech та друкують структуру стейка.

Друкований продукт поміщають в інкубатор для дозрівання, де стовбурові клітини диференціюються на жирові та м’язові та розвиваються у відповідну тканину, щоб утворити повноцінний стейк.

Кінцевий продукт складається зі справжніх лабораторно вирощених тканин та не містить соєвого чи горохового білка, що широко застосовуються в гібридних та рослинних альтернативах.

На розробку найбільшого культивованого стейка витратили більше року, відзначив Шерон Фіма, генеральний директор Mea Tech.

Компанія має намір продовжувати вдосконалювати свої технології біодруку для виробництва лабораторного м’яса преміум-класу.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-izrayili-nadrukuvaly-najbilshyj-laboratornyj-stejk-zi-spravzhnogo-myasa-ta-zhyru
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати