Tempo950x100

Tempo300x100

В Кореї випробовують вертикальну теплицю

В Кореї випробовують вертикальну теплицю
Фото: з відкритих джерел

У Південній Кореї вертикальна ферма Green K-Farm площею 1,5 га розпочала вирощувати шніт цибулю. У теплиці використовується ярусне вирощування, рухомі жолоби та автоматизація. Такий підхід мінімізує витрати на будівництво та споживання енергії, порівняно із закритими вертикальними фермами.

Про це повідомляє HortiDaily.

«Враховуючи поширеність різних систем і компаній вертикальних ферм у всьому світі, включно з корейськими, лише деякі з них ефективно комерціалізували свої технології, продемонструвавши економічну життєздатність. Наша напівзакрита теплична конструкція та пасивна автоматизована система є економічно ефективним рішенням, яке зменшує витрати на будівництво, мінімізує споживання енергії та, що найважливіше, дозволяє нам як виробнику та постачальнику технологій пропонувати доступний продукт для задоволення зростаючого попиту на вертикальне землеробство», – зазначив Стів Кім, генеральний директор і керуючий директор Green Plus Australia, материнської компанії Green K-Farm.

За його словами, гібридна технологія забезпечує більш ефективний контроль навколишнього середовища з меншими витратами енергії порівняно з закритими вертикальними фермами. 

На фермі половину площі планують використовувати під цілорічне вирощування цибулі шніт, а на решті – листову зелень, як-от салат, базилік і коріандр. Влітку вирощуватимуть полуницю.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 24
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-koreyi-vyprobovuyut-vertykalnu-teplyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати