Tempo950x100

Tempo300x100

В Мінагрополітики обговорили використання новітніх технологій для розмінування земель

В Мінагрополітики обговорили використання новітніх технологій для розмінування земель
Фото: з відкритих джерел

Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик зустрівся з представниками компанії Tetra Tech (США) Джеффрі Томасом Колдуеллом та Чарльзом Едвардом Мартеллом.

Сторони обговорили співпрацю в аграрному секторі. Зокрема, питання гуманітарного розмінування земель сільськогосподарського призначення.

Як зазначив Денис Башлик, одна з серйозних проблем аграріїв через повномасштабне вторгнення рф – заміновані сільськогосподарські землі. Близько пів мільйона гектарів потребують розмінування. Але процес відбувається повільно  через обмеженість у ресурсах.

За його словами, в Україні працює близько 20 компаній з розмінування. Але цього дуже мало. Треба, щоб робота з розмінування йшла швидше.

В свою чергу Джеффрі Томас Колдуелл висловив свою підтримку і запевнив у наданні необхідної технічної допомоги для розмінування, а також у навчанні спеціалістів. За його словами, Tetra Tech розпочала роботу в Київській, Одеській, Сумській, Херсонській, Харківській областях. Він додав, що для прискорення процесу розмінування компанія використовуватиме новітні технології. 

Довідково. Компанія Tetra Tech (США)  є світовим лідером з  розмінування у надскладних умовах. Співпрацює з Державним департаментом США. Компанія має допомогти Україні виявляти й знешкоджувати протипіхотні міни, нерозірвані та покинуті боєприпаси, саморобні пристрої та інші вибухонебезпечні предмети. Також Tetra Tech проводитиме навчання з розмінування за міжнародними стандартами.

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-minagropolityky-obgovoryly-vykorystannya-novitnih-tehnologij-dlya-rozminuvannya-zemel
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати