В Одеській області створено найбільший в Україні фундуковий сад

В Одеській області створено найбільший в Україні фундуковий сад
Фото: з відкритих джерел

Компанія «Філберт» в Одеській області насадила фундуковий сад площею 820 гектарів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сторінку в Facebook президента Української горіхової асоціації Геннадія Юдіна.
Сад обслуговують 12 тракторів Lovol-504, 2 Kubota і 5 МТЗ. Разом з ними в саду працюють 12 обприскувачів Ideal, 2 гербіцидні штанги Undavina 600, 7 пристовбурних ножів Kadioglu.

На всій площі фундукових насаджень прокладене «розумне» крапельне зрошення, роботу якого можливо контролювати навіть по мобільному телефону. Однак за цією «розумною» простотою знаходиться ціла мережа автоматизованих зрошувальних систем, фертігаційних вузлів, насосів, датчиків і кілометрів крапельних трубок з тисячами крапельниць.

Перші поля фундука були посаджені в 2016 році в «період проб і помилок», як вважає генеральний директор компанії «Філберт» Максим Шейко, але становлення на «промислові рейки» фундукових масивів основними сортами почалося з 2017 року.

«Такими садами може пишається Україна!», – вважає Джеймс Фітцпатрік, міжнародний експерт проекту ІТС з 30-річним досвідом роботи в світовій торгівлі горіхами і сухофруктами.

10 вересня безпосередньо в фундука саду компанії «Філберт» відбудеться перша практична фундукова конференція, організатором якої виступає Українська горіхова асоціація.

Перегляди: 21
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-odeskij-oblasti-stvoreno-najbilshyj-v-ukrayini-fundukovyj-sad
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати