В Одеській області відкрито реконструйовану залізничну ділянку в напрямку портів півдня України

В Одеській області відкрито реконструйовану залізничну ділянку в напрямку портів півдня України
Фото: з відкритих джерел

АТ “Укрзалізниця” ввело в експлуатацію реконструйовану залізничну ділянку “Чорноморська – Берегова” в Одеській області, яка дозволить збільшити вантажопотік у напрямку найбільших портів України. 

Як зазначається, під час реалізації проекту реконструкції даної ділянки було облаштовано другий шлях на ділянці “5 км – роз’їзд 12 км» довжиною 6,8 км. Зокрема, проведено капітальний ремонт переїзду 5 км з укладанням залізобетонного настилу, реконструкцію пристроїв сигналізації та зв’язку, прокладено та електрифіковано контактну мережу нового шляху. Загальна кошторисна вартість проекту склала 460,6 млн грн з ПДВ.

“Нам знадобилося трохи більше двох місяців, щоб реалізувати проект. Завдяки облаштуванню другої головної колії пропускна спроможність перегону збільшиться з 55 до 60 пар поїздів на добу, при цьому ” Укрзалізниця” значно зменшить експлуатаційні витрати при перевезенні вантажів”, – зазначив голова правління АТ ” Укрзалізниця” Олександр Камишин.

Він також додав, що, враховуючи важливість даного напрямку, який забезпечує перевезення для трьох найбільших стивідорних компаній: ДП МТП “Південний”, ТОВ “Трансінвестсервіс” та АТ “Одеський припортовий завод”, надалі розглядається можливість добудови другої головної колії на ділянці “пост 24 км — пост 30 км — Станція Берегова/станція Хімічна”. Після його реалізації пропускна спроможність ділянки “Чорноморська-Берегова-Хімічна” досягне 150 пар поїздів на добу.

Джерело:  apk-inform

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-odeskij-oblasti-vidkryto-rekonstrujovanu-zaliznychnu-dilyanku-v-napryamku-portiv-pivdnya-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати