Дістав Зеленського: в Офісі президента планують звільнити міністра АПК Романа Лещенко, – ЗМІ

Дістав Зеленського: в Офісі президента планують звільнити міністра АПК Романа Лещенко, – ЗМІ
Фото: з відкритих джерел

Як розповіло LegalHub джерело в Офісі президента, міністр аграрної політики Роман Лещенко зовсім зник із радарів.

Після Нового року він не з’являвся на засіданнях у Кабміні, на нарадах, на офіційних заходах, а ще має негласну заборону на відвідування Офісу президента.

«Лещенко просто дістав як самого Володимира Зеленського, так і керівництво Офісу президента. Замість нього на роботу і взагалі «в люди» ходять заступники 一 Тарас Висоцький та Тарас Дзьоба», 一 пояснив співрозмовник видання.

За словами джерела, Лещенко перший кандидат на звільнення у квітні-травні, коли президент знову повернеться до кадрових питань.

Зазначається, що Володимир Зеленський був вкрай незадоволений тим, що Лещенко провалив проєкт зі створенню системи зрошення в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Вже у серпні минулого року заміна Лещенко на нового міністра обговорювалась з прем’єром Денисом Шмигалем і могла відбутися вже у вересні.

Зазначимо, що приводом для звільнення може бути і скандал навколо міністра АПК.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року МВС заявило, що запобігло замовному вбивству міністра Романа Лещенко. За словами глави МВС Дениса Монастирського, міністра замовив його колишній бізнес-партнер із США. Конфлікт із ним виник у 2018 році, ще до того, як він зайняв міністерське крісло.

Людина, яку назвали замовником вбивства Лещенка – громадянин США Курт Джейкоб Ґросанс.

Це американський фермер, який приїхав до України у 2017 році. У 2017-2018 роках Роман Лещенко очолював фірми, які заснував американець – “Дакота Агро Інвестментс” та “Гросанс”.

Але у 2018 році американець подав на майбутнього міністра до суду, звинувативши його у тому, що той привласнив його гроші та переказав їх на рахунки своєї фірми “Прогрес”. Ґросанс вимагав із Лещенка 27 мільйонів гривень – тобто приблизно мільйон доларів. Американець заявив, що Лещенко вивів із його підприємства велику суму грошей, з яких пізніше зробив внесок у виборчу кампанію Зеленського і став його соратником.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ofisi-prezydenta
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати