В портах України зросли закупівельні ціни на пшеницю

В портах України зросли закупівельні ціни на пшеницю
Фото: з відкритих джерел

В українських портах Дунаю та Великої Одеси, згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», за підсумками минулого тижня дещо зросли ціни попиту на пшеницю.

Підтримку цінам надає позитивна динаміка відвантажень українського зерна (якщо порівняти з попередніми місяцями з початку війни) та сподівання на її збереження. Також зростанню цін сприяла кон’юнктура внутрішнього ринку на тлі стримування продажів аграріями та посилення конкуренції при закупівлях між трейдерами та переробниками. До того ж, якщо на початку дії «зернової угоди» більшість трейдерів була сконцентрована на вивезенні сформованих запасів, то останніми тижнями в деблокованих глибоководних портах активізуються закупівлі зерна. Втім, наразі експорт зерна з портів Чорного моря іде повільніше, ніж хотілося б, тому ціни залишалися на низькому рівні, співвідносному з цінами в портах Дунаю.

Ціни попиту на пшеницю 2, 3 класу і фуражну із поставкою до портів Дунаю та Великої Одеси на кінець минулого тижня зросли до 180-205, 170-200 і 140-170 USD/т, або 7500-8400, 7300-8200 і 6400-6800 грн/т СРТ-порт.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-portah-ukrayiny-zrosly-zakupivelni-cziny-na-pshenyczyu
Like
Цікаво
6
Подобається
4
Сумно
7
Нічого сказати
8