В Україні дешевшає буряк: які ціни

В Україні дешевшає буряк: які ціни
Фото: з відкритих джерел

За даними щоденного моніторингу проекту EastFruit, поточний тиждень на плодоовочевому ринку України характеризувався зниженням відпускних цін на буряк, що зумовлювалося початком активного продажу запасів даного коренеплоду з господарств населення.

За інформацією проекту, зниження темпів реалізації вже негативно позначилося на цінах — тільки з початку цього тижня буряк в Україні подешевшав в середньому на 10%. Так, на сьогоднішній день основні угоди з продажу столових буряків укладаються в діапазоні 10-15 грн/кг ($0,25-0,38/кг), залежно від якості та обсягу партії, що поставляється.

Як повідомляють учасники ринку, основною причиною зниження цін на ці коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку. Також тиск на ціни чинив досить низький попит на продукцію з боку роздрібних мереж та оптових компаній.

Тим не менш, необхідно додати, що на даний момент ціни на столові буряки в Україні в середньому в 2 рази вищі, ніж наприкінці березня 2023 року. Більше того, ряд фермерів упевнені, що понижувальний ціновий тренд у даному сегменті – явище тимчасове, оскільки на ринку відчувається дефіцит якісної продукції, оскільки запаси столових буряків у господарствах населення продовжують швидко скорочуватися.

Перегляди: 81
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshaye-buryak-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати