В Україні дешевшає капуста

В Україні дешевшає капуста
Фото: з відкритих джерел

Невисокий попит та проблеми з якістю змушують українських фермерів активно переглядати ціни на білокачанну капусту у бік зниження, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

На сьогоднішній день виробники вже готові відвантажувати білокачанну капусту по 10-17 грн/кг ($0,27-0,46/кг), що в середньому на 35% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Основною причиною понижувального цінового тренду виробники вважають той факт, що покупці все частіше залишаються незадоволеними якістю білокачанної капусти, яка суттєво погіршилася через несприятливі погодні умови. Термін реалізації такої продукції дуже обмежений, тому оптові компанії та роздрібні мережі ведуть закупівлі виключно дрібним оптом для поточних продажів. В результаті пропозиція капусти на ринку залишається надмірною, через що фермери не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті.

При цьому, незважаючи на здешевлення в даному сегменті, сьогодні відпускні ціни на білокачанну капусту залишаються рекордно високими. Так, на даний момент вартість цієї продукції вже в середньому в 2,8 рази вища, ніж за аналогічний період минулого року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshaye-kapusta-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати