В Україні дешевшає малина

В Україні дешевшає малина
Фото: з відкритих джерел

На поточному тижні в Україні помітно знизилися ціни на малину, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Головною причиною негативного цінового тренду в даному сегменті є стрімке збільшення пропозиції даної ягоди ремонтантних сортів з місцевих господарств.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, на сьогодні українські садівники відвантажують малину для свіжого ринку в межах 50-90 грн/кг ($1,37-2,46/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Помітне зниження цін на цю ягоду виробники пов’язують зі збільшенням пропозиції малини ремонтантних сортів з місцевих господарств. Нагадаємо, що попереднього тижня пропозиція малини на українському ринку була доволі обмеженою, і ціни в цьому сегменті зростали кілька тижнів поспіль. Цього тижня вже практично всі виробники узялися до збирання врожаю цієї ягоди, внаслідок чого пропозиція малини на ринку збільшилася, а ціни почали знижуватися.

При цьому відпускні ціни на малину в Україні вже в середньому на 30% нижчі, ніж в аналогічний період минулого року. Більшість ключових гравців ринку не виключають подальшого зниження цін у цьому сегменті в міру зростання пропозиції малини з місцевих господарств.

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshaye-malyna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати