Tempo950x100

Tempo300x100

В Україні дешевшають імпортні помідори

В Україні дешевшають імпортні помідори
Фото: з відкритих джерел

Після новорічних свят в Україні швидко дешевшають імпортні томати, про що свідчать дані щоденного моніторингу проекту EastFruit. При цьому аналітики проекту зазначають, що на даний момент ця продукція обходиться українським споживачам все ж таки дещо дорожче, ніж у першій половині січня 2023 року.

За останній тиждень ціни на тепличний томат в Україні знизилися в середньому на 17%. Сьогодні продавці пропонують до продажу цю продукцію по 65-75 грн/кг, залежно від якості та обсягу партії. Нагадаємо, що ще тиждень тому ціни на оптові партії імпортного томату на українському ринку реалізовувалися загалом по 90 грн/кг.

Варто додати, що на даний момент ціни на турецький томат в Україні в середньому на 16% вищі, ніж за аналогічний період минулого року. На додачу, нинішні цінники на помідори залишаються найвищими, як мінімум, за 5 останніх сезонів на внутрішньому ринку України.

Таке різке здешевлення гравці ринку пов’язують із досить помітним зниженням торгової активності в даному сегменті після свят. При цьому якість нереалізованої продукції, що накопичилася на складах оптових компаній, стрімко погіршується, що змушує продавців поступово знижувати ціни на імпортний томат.

Перегляди: 179
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshayut-importni-pomidory
Like
Цікаво
Подобається
2
Сумно
Нічого сказати