Tempo950x100

Tempo300x100

В Україні дешевшають огірки: які ціни

В Україні дешевшають огірки: які ціни
Фото: з відкритих джерел

В Україні знизилися ціни на тепличні огірки. На сьогоднішній день основні продажі цього овочу здійснюються по 70-100 грн/кг, що в середньому на 10% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

За словами експертів, зниження цін на огірки зумовлене одразу кількома факторами.

Як зазначають представники оптових компаній, зацікавленість покупців у закупівлі цієї продукції помітно впала, що негативно позначилося на цінах.

“При цьому більшість продавців не встигла розпродати всі наявні запаси даного овочу. Як наслідок, якість огірка на складах стрімко погіршується, що посилює ситуацію на ринку і також провокує цінове зниження”, – зауважують аналітики.

Вони пояснюють, що саме тому продавці були змушені знижувати відпускні ціни на тепличний огірок, щоб активізувати темпи збуту і не допустити накопичення на складах великих обсягів нереалізованої продукції.

За даними моніторингу проекту, на сьогоднішній день основні продажі тепличного огірка здійснюються по 70-100 грн/кг, що в середньому на 10% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

“При цьому якість турецького огірка, який на сьогоднішній день складає основну пропозицію на українському ринку, помітно погіршилася, що вкрай негативно позначається на цінах у даному сегменті”, – підкреслюють аналітики.

Вони зауважують, що незважаючи на суттєве здешевлення, на сьогоднішній день тепличні огірки в Україні коштують у середньому на 29% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року.

“При цьому оператори ринку зазначають, що пропозиція цієї продукції в місцевих комбінатах дуже малооб’ємна, а постачання із зовнішнього ринку нестабільні. Тому вони не відкидають, що вже наступного тижня ситуація в сегменті тепличного огірка може змінитися”, – прогнозують аналітики.

Перегляди: 372
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-deshevshayut-ogirky-yaki-cziny-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  28 Лютого

  Відновлення закупівель Китаєм зупинило падіння цін на кукурудзу в Україні

  Рішення Єврокомісії щодо обмеження експорту українського цукру поставить розвиток галузі на паузу

  Зерновий коридор для українського експорту під питанням без допомоги США

  Росіяни встановили 7-річний рекорд споживання алкоголю

  Поляків змусять заплатити за знищення українського зерна

  На Волині завершується будівництво першої черги нового елеватора

  У Польщі заявили, що ЄС має повернути довоєнні правила торгівлі продовольством з Україною

  Оренда зерновозів «Укрзалізниці» в березні подешевшає

  «Мостиський сухий порт» розпочав перевантаження мінеральних добрив

  Українські фермери звернулися до членів Європарламенту: “Ваш голос буде вирішальним для економічного майбутнього України”

  БІЛЬШЕ НОВИН