В Україні дорожчає масло: в чому причина

В Україні дорожчає масло: в чому причина
Фото: з відкритих джерел

Значні обсяги експорту помітно впливають на зростання внутрішніх цін на масло, незважаючи на стабільність вартості товару при експорті.

Про це розповідає AgroReview

Про це повідомляє Infagro. 

За даними аналітиків, дорожчає масло 82%, дорожчає також і селянське, але цей ріст незначний. Експорт масла 73% обмежений, а діапазон цін зовнішніх продажів досить широкий. У вересні масло 73% буде й далі дорожчати, але поступово.

“Тобто вершкове масло в Україні вже дешевим не буде за будь-яких обставин, а товар 82% в міжсезоння і зовсім може бути в дефіциті. Але в той же час пропозиція селянського масла буде високою з помірними цінами, що в певній мірі буде сприяти заміщенню для ритейлу”, – йдеться в повідомленні. 

Також зазначається, що останнім часом виробництво масла в Україні перевищує показники минулого року. Ринок балансує за рахунок значного експорту та відсутності імпорту. При цьому споживання масла на внутрішньому ринку скоротилось на 20%. 

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-dorozhchaye-maslo-v-chomu-prychyna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1

Новини