В Україні дорожчає морква: які ціни

В Україні дорожчає морква: які ціни
Фото: з відкритих джерел

На поточному тижні в більшості областей України відзначено підвищення цін на моркву. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.  

Основною причиною подорожчання, за словами фахівців, є сезонне скорочення пропозиції якісної продукції на тлі підвищення закупівельної активності оптових компаній.

Сьогодні оптові партії моркви надходять у продаж по 33-40грн/кг, що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.\

Позитивну цінову динаміку експерти проєкту пояснюють сезонним виснаженням запасів якісної продукції в українських господарствах.

“За інформацією учасників ринку, оптові компанії дедалі частіше зазнають труднощів із придбанням необхідних обсягів моркви високої якості”, – підкреслюють аналітики.

Вони зазначають, що наразі виробники України вже ведуть продажі моркви в середньому в 3 рази дорожче, ніж наприкінці квітня минулого року.

При цьому, гравці ринку не виключають ймовірності подальшого подорожчання цієї продукції за умови, що попит на моркву утримуватиметься на тому самому рівні.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-dorozhchaye-morkva-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати