В Україні дорожчає живець свиней

В Україні дорожчає живець свиней
Фото: з відкритих джерел

Весна розпочаласязі зміцнення цін закупівлі свиней забійних кондицій, свідчать результати щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

Не дивлячись на напруженість перемовин минулої п’ятниці, торги для операторів вітчизняного ринку свинини завершилися зміцненням цін заготівлі. Більшість товарних партій цього тижня закуповували у межах 61–63 грн/кг. Ціни нижче згаданої мінімальної позначки зустрічалися епізодично, а середньозважена ціна в усіх регіонах країни тяжіє до 62,5 грн/кг.

Продовження такої динаміки на початку березня відповідає попереднім очікуванням операторів і, на їх думку, триватиме й надалі. Так, окремі представники переробки ще до початку цінових перемовин налаштовуються на підвищення цін закупівлі в межах 2–3 грн/кг. Хоча весняне пожвавлення споживчої активності наразі відчувають не всі, відповідні зміни очікують вже незабаром, зокрема з потеплінням. При цьому пропозиція з боку системних операторів залишається на звичному рівні, а перебіг поставок відбувається планово.

Перегляди: 7788
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-dorozhchaye-zhyvecz-svynej
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
3
Нічого сказати
1