В Україні обстежили на предмет розмінування вже більше третини запланованих сільгоспугідь

В Україні обстежили на предмет розмінування вже більше третини запланованих сільгоспугідь
Фото: з відкритих джерел

З початку року в Україні вже обстежено понад 150 тисяч га сільськогосподарських угідь з 470 тисяч га, запланованих до першочергового повернення протягом чотирьох років в господарську експлуатацію.

Про це повідомляють у Міністерстві економіки. Зокрема, минулого тижня, за даними обласних військових адміністрцій, піротехніки обстежили в чотирьох регіонах країни понад 5 тисяч га земель сільгосппризначення, а розмінували – понад 3 тисячі га.

“Враховуючи специфіку процесу та щільність забруднення, темпи обстеження та розмінування сільгоспземель не є сталими тиждень від тижня. Однак в цілому зберігаються на достатньо високому рівні”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Так, за її словами, з початку року в Харківській області обстежено понад 21% земель сільгосппризначення, визначених для першочергового повернення в господарську експлуатацію, в Херсонській – майже чверть, а в Миколаївській – понад 67%.

Як підкреслила Свириденко, важливим завданням є посилення спроможностей урядових операторів – підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони, Державної служби спеціального транспорту, зокрема їх оснащення відповідною технікою, яка допоможе суттєво прискорити очищення земель, навчання саперів та фінансування робіт.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-obstezhyly-na-predmet-rozminuvannya-vzhe-bilshe-tretyny-zaplanovanyh-silgospugid
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати