В Україні обвалилися ціни на цибулю: скільки просять за овоч

В Україні обвалилися ціни на цибулю: скільки просять за овоч
Фото: з відкритих джерел

Українські виробники наприкінці сезону змушені знижувати ціни на торішню цибулю.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Зазначається, що цього тижня більшість фермерів України розпочали масове збирання цибулі нового врожаю. Як результат, різке збільшення пропозиції цієї продукції на ринку спричинило стрімке зниження цін на торішню цибулю.

Так, лише з початку поточного тижня ціна на цибулю врожаю 2023 року в українських господарствах упала в середньому на чверть. Сьогодні основні операції з продажу цієї продукції укладаються по 14-20 грн/кг . Для порівняння: наприкінці минулого робочого тижня ціни на торішню цибулю не опускалися нижче 18 грн/кг.

Також на українському ринку в достатній кількості є і цибуля нового врожаю з місцевих господарств. Відпускні ціни на цю продукцію на сьогоднішній день озвучуються в діапазоні 16-22 грн/кг.

Аналітики зауважують, що на даний момент торішню цибулю українські виробники вже відвантажують у середньому на 52% дешевше, ніж у першій половині червня 2023 року.

“Причому гравці ринку зазначають, що знижувальний ціновий тренд на ринку цибулі збережеться й надалі. За їхніми словами, через невисоку торговельну активність у цьому сегменті, а також стрімке зростання пропозиції фермери змушені переглядати відпускні ціни фактично щодня”, – підкреслюють аналітики.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-obvalylysya-cziny-na-czybulyu-skilky-prosyat-za-ovoch
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати