В Україні обвалилися ціни на тепличні огірки

В Україні обвалилися ціни на тепличні огірки
Фото: з відкритих джерел

Ціни на місцеві тепличні огірки в Україні почали інтенсивно знижуватися. Сьогодні цей овоч коштує вже в середньому на 16% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року.

Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Зазначається, на сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірки по 85-130 грн/кг, що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За даними експертів проєкту, у більшості регіонів країни встановилася тепла сонячна погода, що призвело до зростання темпів збирання огірка в місцевих тепличних комбінатах і до стрімкого зростання пропозиції цієї продукції на ринку.

“Виробники сподіваються на те, що ситуація в цьому сегменті найближчим часом дещо покращиться, але водночас оператори оптових компаній не настільки оптимістичні. На їхню думку, зростання цін на тепличні огірки найближчим часом стримуватиме сезонне збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. На додаток, на цей час ціла низка тепличних комбінатів в Україні тільки готуються до початку збору нового врожаю овочів”, – зауважують аналітики.

Вони додають, що сьогодні огірок в Україні надходить у продаж вже в середньому на 16% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. 

Перегляди: 139
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-obvalylysya-cziny-na-teplychni-ogirky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати