В Україні оштрафували мережу магазинів солодощів за продаж російських цукерок

В Україні оштрафували мережу магазинів солодощів за продаж російських цукерок
Фото: з відкритих джерел

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області проведено інспекційні перевірки суб’єктів господарювання, якими здійснюється реалізація російських цукерок.

«Підсанкційні російські товари не повинні продаватися в Україні. Ця продукція завозиться та реалізується на території України незаконно. Підтвердити якість і безпечність такої продукції неможливо. Дуже дивно, що досі, незважаючи на збройну агресію, в когось вистачає совісті порушувати цю норму закону», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Відповідно до Постанови КМУ від 30.12.2015 № 1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», згідно Переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, ввезення та реалізація зазначеної продукції заборонено.

По результатам проведеного інспектування було знято з реалізації та заборонено (згідно виданих приписів) подальший обіг цукерок російського виробництва в межах повноважень Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (виробники – ПАО «Красный Октябрь» м. Москва; ОАО «кондитерський концерн «Бабаевский»; кондитерська фабрика «Победа» м. Москва; м. Старий Оскол Бєлгородська область; АО «АКконд» м. Чебоксари – цукерки 9 (дев’яти) найменувань).

За порушення вимог законодавства щодо маркування продукції до суб’єктів господарювання застосовані штрафні санкції у порядку, встановленому законом.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-oshtrafuvaly-merezhu-magazyniv-solodoshhiv-za-prodazh-rosijskyh-czukerok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати