В Україні побудують заводи з переробки лушпиння соняшника у електроенергію

В Україні побудують заводи з переробки лушпиння соняшника у електроенергію

Про це повідомляє прес-служба ЄБА.

«Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму $56 млн, зокрема транш у розмірі $8 млн за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel», — йдеться в повідомленні.

Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії.

«Фінансуванням цього проекту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проект є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва “зеленої енергії”, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища», — коментують в ЄБА.

Джерело: agravery.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-pobuduyut-zavody-z-pererobky-lushpynnya-sonyashnyka-u-elektroenerhiyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати