В Україні почали знижуватися ціни попиту на соняшник

В Україні почали знижуватися ціни попиту на соняшник
Фото: з відкритих джерел

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», з початку минулого тижня на українському ринку насіння соняшнику фіксується знижувальний ціновий тренд після майже 4-місячного домінування тенденції цінового зростання.

Перш за все зниженню цін сприяло значне здешевлення нерафінованої соняшникової олії на експортному напрямку. Крім того, напруги в роботу ринку додавали натяки Росії про невиправданість роботи «зернового коридору» через нібито невиконання зобов’язань щодо зняття обмежень з експорту російських сільгосппродукції та добрив. Певну підтримку цінам на олійну також надавала недостатня кількість її пропозиції з високими якісними показниками, особливо в північному та західному регіонах. Зниження цін попиту на насіння соняшнику негативно вплинуло на активність його реалізації сільгоспвиробниками, а в низці випадків зумовило і її призупинення.

Так, за вказаний період ціни попиту на насіння соняшнику знизились на 700-1200 грн/т і станом на 10 лютого переважно варіюються в межах 14500-17400 грн/т СРТ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-pochaly-znyzhuvatysya-cziny-popytu-na-sonyashnyk
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати