В Україні подорожчала свинина живою вагою

В Україні подорожчала свинина живою вагою
Фото: з відкритих джерел

Липень почався позитивною ціновою динамікою для операторів ринку свиней забійних кондицій. Торги минулого тижня завершилися переглядом цін закупівлі живця свиней на 2,5-4 грн/кг у бік підвищення, тож більшість товарних цього тижня закуповували по 58-60 грн/кг.

Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін.

Зазначається, що максимальна цінова позначка частіше зустрічалася у західних регіонах, тоді як епізодичні пропозиції нижче згаданого мінімуму озвучували в східних областях та центрі України.

Як повідомляють аналітики, середньозважена ціна закупівлі свинини живою вагою склала 58,7 грн/кг, що на 6,6% перевищує її минулотижневий рівень.

“Цього тижня оператори м’ясопереробки описують перебіг реалізації як відносно стабільний, хоча обсяги продажів поступаються бажаним. Так, відключення електроенергії досі впливає на обсяги замовлень від кінцевої реалізації та м’ясокомбінатів, проте більшість гравців ринку вже адаптувалися до нових реалій і працюють планово”, – зауважують в АСУ.

Там додають, що опитування заготівельників продемонструвало, що наразі вплив сезонних чинників на пропозицію свинини ще відчутний не «в повну силу».

Разом із тим, за даними галузевої асоціації, все частіше надходять відгуки про меншу середню забійну масу тварин чи менші обсяги товарних партій, а подекуди й вимушені відтермінування відвантажень через повільніший приріст тварин.

Крім того, представники м’ясопереробки відзначають, що пропозиція великовагових свиней стала істотно менш помітною. Відповідно, частина заготівельників очікує подальшого зміцнення цін, хоча, ймовірно, і дещо повільніше.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-podorozhchala-svynyna-zhyvoyu-vagoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН