В Україні продовжать дорожчати овочі, хліб і гречка

В Україні продовжать дорожчати овочі, хліб і гречка

Про це ГолосUA заявив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

“Дати чіткий прогноз щодо подорожчання овочів неможливо, тому що ринок залежить від великих виробників. Чи вони будуть продавати чи ні, так як все якраз на них реагує. Найбільш вірогідний сценарій, що будемо бачити поступове подорожчання овочів борщового набору до грудня. Так що зростання цін на борщовий набір може скласти 15% порівняно з серпнем”, – заявив Олексій Дорошенко.

Він підкреслив, що в Україні житній хліб додав в ціні на 25% в рік, а середня ціна у великих містах по країні на початок вересня 2019 становила 21,9 гривень за кілограм. Білий хліб з борошна першого сорту подорожчав на 23%. Середня вартість на початку осені була 19,2 гривень за кілограм. Пшеничний хліб з борошна вищого ґатунку подорожчав на 22%. Батон став дорожче всього на 21%. А він продавався в Україні на 1 вересня в середньому на 14,1 гривень за півкілограма.

“Виходячи з цього, попит на хліб починає знижуватися, і зростання цін буде сповільнюватися. Багато українців намагаються замінити хліб крупами. В ціні буде рости гречка. До зими вона подорожчає на 2 гривні за кілограм. Зате подешевшає пшоно”, – прогнозує Олексій Дорошенко.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-prodovzhat-dorozhchaty-ovochi-hlib-i-hrechka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати