В Україні продовжує дешевшати живець свиней

В Україні продовжує дешевшати живець свиней
Фото: з відкритих джерел

У кінці березня негативна цінова динаміка на ринку живця була відчутнішою, зауважують аналітики Асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу.

Торги минулої п’ятниці завершилися послабленням цін закупівлі в усіх регіонах країни, тож більшість товарних партій цього тижня закуповували по 55–56 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка склала 55,4 грн/кг, що на 11% поступається минулотижневій.

Таку динаміку представники м’ясопереробки пояснюють ослабленою реалізацією за всіма каналами збуту та напруженістю ситуації в регіонах, що постраждали від нещодавніх обстрілів. Хоча переважна частина операторів працює планово, окремі заготівельники були змушені зменшити об’єми закупівлі, інші — відзначають посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини. Тож, хоча більшість представників м’ясопереробки наразі однозначних очікувань щодо негативного чи позитивного коливання цін також не озвучують,низка оперторів все ж сподівається на підвищення ринкової активності за пару тижнів по мірі потепління та наближення до Великодня.

Перегляди: 4466
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-prodovzhuye-deshevshaty-zhyvecz-svynej
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати
2