В Україні розпочався сезон полуниці відкритого ґрунту: які ціни

В Україні розпочався сезон полуниці відкритого ґрунту: які ціни
Фото: з відкритих джерел

Продажі української суниці садової (полуниці) почалися ще на початку поточного місяця, але це була виключно теплична ягода, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Цього тижня виробники західних областей України розпочали масову реалізацію суниці садової з відкритого ґрунту.

Варто зазначити, що поточного року сезон реалізації цієї ягоди з відкритого ґрунту дещо затримався через тривалу і холодну весну. Так, в аналогічний період минулого року вже практично всі регіони України розпочали реалізацію суниці садової. На сьогодні про це повідомляють лише виключно виробники західних областей.

Але, попри більш пізній старт сезону, з виходом на ринок суниці відкритого ґрунту відпускні ціни в цьому сегменті почали знижуватися. Так, на сьогодні реалізація цієї ягоди формується в рамках діапазону 50-85 грн/кг ($1,37-2,32/кг), що в середньому в 1,5 раза дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня!

При цьому, варто зазначити, що сьогодні суниця садова в Україні коштує все ж у середньому на 25% дорожче, ніж наприкінці травня минулого року. Таку цінову різницю ключові гравці ринку пов’язують з більш пізнім стартом початку сезону реалізації ягоди відкритого ґрунту.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-rozpochavsya-sezon-polunyczi-vidkrytogo-gruntu-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати