В Україні розпочався сезон вишні: які ціни

В Україні розпочався сезон вишні: які ціни
Фото: з відкритих джерел

В Україні минулого тижня стартувало збирання вишні. Але перші великі партії вишні з місцевих господарств на українському ринку з’явилися тільки цього тижня, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. При цьому експерти проєкту зазначають, що сезон продажів вишні поточного року розпочався на кілька тижнів пізніше.

Що стосується цін, то перші великі партії вишні українські садівники готові відвантажувати по 50-70 грн/кг ($1,37-1,91/кг), що в середньому на 70% дорожче, ніж на початку сезону минулого року. Як повідомляють садівники, сьогодні попит на вишню досить високий. Однак, за прогнозами учасників ринку, валовий збір вишні в поточному сезоні буде дещо нижчим, ніж торік, що пов’язано з втратами врожаю цих кісточкових через заморозки в першій половині весни. Відповідно, і відпускні ціни на перші великі партії вишні значно вищі за торішні.

Але при цьому більшість садівників сьогодні оцінюють якість даних кісточкових як середню або нижчу. Через несприятливі погодні умови вишня має досить дрібний калібр, і вже починає тріскатися і гнити на деревах.

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-rozpochavsya-sezon-vyshni-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати