В Україні скасують низку дозволів у сферах меліорації та діяльності в рибпортах

В Україні скасують низку дозволів у сферах меліорації та діяльності в рибпортах
Фото: з відкритих джерел

Кабінет Міністрів України пропонує скасувати дозволи місцевих рад на спорудження систем меліорації, а також погодження Держрибагентства на будівництво чи інші роботи в акваторії морських рибних портів.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що відповідні норми містяться у проєкті змін до законодавства, схвалених Урядом на засіданні 24 травня 2024 року в рамках реформи дерегуляції.

Як наголошують в Мінекономіки, документом пропонується скасувати застарілі та неактуальні регуляторні інструменти.

Зокрема, це дозвіл сільських, селищних, місцевих рад на будівництво меліоративних систем.

“Нині таке будівництво здійснюється за загальними нормами та вимогами, які передбачають отримання бізнесом загального дозволу на будівництво, що безоплатно надається органом державного архітектурно-будівельного контролю. Тому потреба отримувати додаткові дозволи від місцевої влади несе лише додаткове навантаження на бізнес та збільшує корупційні ризики. Ми пропонуємо це прибрати з законодавства”, – пояснив заступник міністра економіки Олексій Соболев.

Окрім того, проєктом закону пропонується удосконалити законодавство про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів, скасувавши погодження Держрибагентства на будівництво або будь-які інші роботи на території та акваторії рибного морського порту.

Як наголосив Соболев, ця норма теж є застарілою, вимоги до надання такої послуги в законодавчому полі відсутні.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-skasuyut-nyzku-dozvoliv-u-sferah-melioracziyi-ta-diyalnosti-v-rybportah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати