178171
182818

В Україні стартували продажі флагманського агрокоптера DJI Agras T30  

Компанія QUADRO.ua, офіційний імпортер і дистриб'ютор продуктів світового лідера безпілотних рішень DJI, оголосила про старт продажу в Україні нового флагмана сільськогосподарського флоту — DJI Agras T30. 

Інноваційний коптер здатен виконувати місії з точного внесення пестицидів у ґрунт на полі будь-якого рельєфу та обприскувати інсектицидами фруктові сади, обробляючи листя дерев із обох боків.

322.jpg

Збільшений обсяг бака
Порівнюючи з агрокоптером DJI Agras T20, корисне навантаження DJI Agras T30 зросло до 30 кг, а ємність бака розпилення — до 30 л. Із покращеними можливостями розпилювальної системи і позиціонування ефективність у польових умовах збільшилася на 33%.
 
Захист від вологи та пилу
DJI Agras T30 — добре захищений апарат із корпусом тришарової конструкції, здатним витримати будь-які примхи погоди.
T30 сертифіковано за стандартом IP67, що дає можливість пережити зливу або пилову бурю. Не варто боятися й іржі, розробники подбали про надійний захист від корозії.
 
Зручність зберігання і транспортування
У складеному стані габаритні розміри DJI Agras T30 стають на 80% меншими. Завдяки можливостям трансформації коптер зручно перевозити та зберігати на складі, коли його послуги не потрібні.

323.jpg
 
Нова система розпилення

16 форсунок розмістили під різними кутами для максимального перекриття обприскування і осідання крапель. Рівномірність розпилення гарантується і при обертанні Agras T30.

Оптимальна ширина розпилення зросла до 9 метрів, що разом із 30-літровим баком дозволяє обробити до 16 гектарів на годину.
 
Системи самозбереження
DJI Agras T30 літає враховуючи завантажені дані про рельєф ділянки. А якщо на маршруті виникне перепона — коптер знайде обхідні шляхи самостійно, використовуючи сферичну радарну систему уникнення перешкод. Завдяки якій апарат не має сліпих зон.

325.jpg
 
Інновації в сільському господарстві
Алгоритми штучного інтелекту дають змогу користувачам продуктів DJI створити тривимірну модель поля або саду і автоматично розробити найоптимальніші маршрути.
 
Простота управління та ефективність
Інтелектуальний режим покликаний допомогти з побудовою маршруту. Оператору досить лише запустити місію та спостерігати за процесом.
Агрокоптер T30 здатний оцінювати витрату рідин і зіставляти її з залишком заряду акумулятора для визначення оптимальної періодичності заправки і підзарядки. Все для максимальної продуктивності!
 
Покращений пульт керування
Новий пульт керування дозволяє отримувати картинку від безпілотника на відстані до 5 км, що на 67% краще, ніж у моделі минулого покоління. Відео з камер відображається на великому 5,5-дюймовому дисплеї, що забезпечує яскраву картинку навіть під прямими сонячними променями.

21.jpg
 
Збільшена гарантія на акумулятори
Нова батарейна система складається з двох акумуляторів і зарядної станції, здатної відновити заряд за 10 хвилин. Гарантійний період експлуатації збільшено до 1000 циклів, забезпечуючи обробку понад 6 000 гектарів угідь.
 
Доступність
DJI Agras T30 вже доступний для замовлення.

Про компанію DJI | QUADRO.ua
 

DJI | QUADRO.ua — один із лідерів українського ринку коптерів, офіційний партнер, імпортер, дистриб'ютор і інтегратор рішень DJI, DJI Enterprise і DJI Agriculture в Україні з 2013 року.
 
DJI | QUADRO.ua здійснює поставки техніки, навчання персоналу замовників, допомагає налаштувати бізнес-процеси з використанням безпілотних рішень. Сервісний центр DJI | QUADRO.service авторизовано DJI для виконання ремонту і технічного обслуговування всього спектру продуктів компанії, включаючи корпоративні та сільськогосподарські моделі. 

328.jpgУ Ristone Holdings пройшов традиційний об’їзд полів

В останні вихідні травня керівники аграрних підприємств і головні агрономи Ristone Holdings здійснили об’їзд полів. Цей захід є важливою традицією холдингу, яка дозволяє зібрати кращих фахівців eсіх підприємств разом, проаналізувати ситуацію з посівами, побудувати плани на майбутнє.

У складі холдингу сьогодні працює велика кількість підприємств, розташованих в двох областях України. Важливо моніторити стан полів, аналізувати кліматичні особливості в географії підприємств і вчасно реагувати на потенційні загрози врожаю.

Крім того, об’їзд полів – це можливість обмінятися досвідом, обговорити нюанси вирощування культур, засоби захисту рослин, запланувати необхідні закупівлі сільськогосподарської техніки.

Об’їзд полів традиційно проходить за участі голови наглядової ради холдингу Вадима Нестеренка. Маючи профільну освіту і величезний досвід в аграрній справі, він може оцінити ефективність роботи окремих підприємств, поділитися своїми рекомендаціями, а також побачити цілісну картину результатів посівної кампанії.

"Об’їзд полів в цьому році дає нам позитивні прогнози на врожай. Хоча, звісно, ми не розслабляємося і розуміємо, що погода ще може внести свої корективи. Але на даному етапі можна очікувати більш високий урожай, в порівнянні з минулим роком. Загалом, усі посіви знаходяться в доброму стані, але через особливості погоди в цьому році ми очікуємо, що збиральна кампанія трохи затримається.

Якщо говорити про озиму пшеницю, то за станом посівів у нас в лідерах південні підприємства. Ця культура вже повністю оброблена ЗЗР, залишилося тільки моніторити поля на наявність шкідників. Якщо 2021-й обійдеться без погодних форс-мажорів розраховуємо отримати приблизно 50 ц/га озимої пшениці.

Посіви ячменю, соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків також знаходяться в хорошому стані.

Щодо кукурудзи в цьому році у нас лідирують північні підприємства, розташовані в Харківській області та північній частині Дніпропетровської. Також будемо уважно стежити за посівами соняшнику, так як часті дощі в цьому році вносять свої корективи", – прокоментував стан посівів один із топ-менеджерів Ristone Holdings Віталій Бровенко.

Ваш вибір 'Подобається'.


МХП продав комбінат хлібопродуктів у Донецькій області

Про це підприємство повідомило в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає Бізнес-Цензор.

Згідно з повідомленням, Т & Т Тrade Ukraine 25 травня купила 60,49% акцій "Добропільського КХП", завершивши укладену 29 квітня 2021 року угоду. Вартість угоди та інші дані про неї в інформаційній базі відсутні.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ "Т енд Т Трейд Україна" належить Юлії Богатирьової (99% акцій) і Вадиму Тарасенко (1%), компанія зі статутним капіталом 1 млн грн займається переважно оптовою торгівлею і вирощуванням зернових і олійних культур.

Згідно з даними реєстру, кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Добропільське КХП" зі статутним капіталом 1,82 млн є засновник і мажоритарій агрохолдингу МХП Юрій Косюк.

Хлібокомбінат в 2020 році отримав 19,05 млн грн чистого збитку проти 5,62 млн грн чистого прибутку в 2019 році, загальні активи підприємства скоротилися в 6,6 рази - до 24,31 млн грн, довгострокові зобов'язання на третину - до 361 тис. грн, поточні зобов'язання зросли на 70% - до 1,25 млн грн.

Виробничі потужності ПрАТ "Добропільський КХП" складаються з восьми складів підлогового зберігання загальною місткістю 26,5 тис. тонн зерна, силосного складу на 70 силосів (загальним обсягом 14 тис. кубометрів), дві зерносушарки ДСП-32 загальною продуктивністю 200 тонн на добу, три критих майданчики для первинного прийому зерна загальною площею 4,8 тис. кв. м. Також є власна під'їзна колія протяжністю 2,4 км.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Väderstad викупив американську компанію "AGCO-AMITY JV" LLC

Väderstad AB, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, оголосила сьогодні про придбання компанії  "AGCO-AMITY JV" (AAJV). Заснована у Північній Дакоті компанія AAJV, що виробляє культиватори, дискові борони під брендами Wil-Rich і Wishek та сівалки Concord, повністю ввійде до глобальної групи компаній Väderstad під назвою Väderstad Inc.

Починаючи з 2011 року, AAJV виробляє та підтримує техніку відомих торгових марок  Wil-Rich, Wishek та Concord. Компанія співпрацює з 270 дилерами по всьому світі, більшість з яких знаходяться у США. Приєднання AAJV до групи Väderstad наддасть змогу  компанії Väderstad отримати доступ до торгової мережі та виробничих потужностей у США. 

«Це придбання відповідає нашим довгостроковим цілям розвитку на ринку Північної Америки. AAJV займає сильні позиції на американському ринку в поєднанні з широким асортиментом товарів. Це дасть нам можливість розширити спектр товарів у Північній Америці», - розповідає Матс Баверуд, президент та генеральний директор компанії Väderstad.

AAJV був у спільній власності компаній AGCO та AMITY з 2011 року. На сьогодні  AAJV налічує 110 співробітників, виробничий завод площею 30 000 м2, склад деталей та науково-дослідний центр у Вахпетоні, штату Північної Дакоти.

«Ми розглядаємо це як чудову можливість збільшити свою присутність на ринку США. Наше бачення залишається незмінним:  бути провідним світовим партнером фермерів для отримання бездоганних сходів культури. З придбанням AAJV ми бачимо світле майбутнє», - каже Генрік Гілстрінг, віце-президент з розвитку бізнесу та співвласник Väderstad.

На даний момент AAJV має велику лінійку продуктів для задоволення широкого спектру потреб в обробітку ґрунту та сівби, таких як культиватори, дискові борони, сівалки точного висіву та причіпні пневматичні бункери.

«Це прекрасний день для компанії, спільноти Wahpeton та наших співробітників. Поєднання нашої висококваліфікованої команди та великого досвіду Väderstad дозволить компанії запропонувати широкий набір агрономічних рішень для наших фермерів, одночасно досягаючи наших цілей зростання з нашими партнерами-дилерами», - говорить нинішній генеральний директор AAJV, Кіт Уітакер.
Джейсона Штроббе призначено новим керуючим директором Väderstad Inc. Штроббе також займає посаду віце-президента з продажів та маркетингу у Північній Америці.
У 2013 році Väderstad отримав повний контроль над канадською компанією Seed Hawk, після того, як був частковим власником з 2006 року.  На сьогодні компанія має назву Väderstad Industries Inc, розташовується в Langbank, Саскачеван та виготовляє відому пневматичну сівалку Seed Hawk для Північноамериканського ринку.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


На Київщині відкрили нову лінію з виробництва заморожених круасанів

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Виробнича потужність нової лінії складає 700 кг на годину. Лінія повністю автоматизована, від замісу до виходу готової продукції та упаковки, і оснащена високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що у нову лінію з виробництва заморожених круасанів та виробів з листкового тіста було інвестовано €4,5 млн.

Джерело: Agravery.com

Ваш вибір 'Подобається'.


LOZOVA MACHINERY запрошують на AGRO-2021

8-11 червня, в Києві (на ВДНГ) компанія традиційно підготувала для клієнтів багато цікавого.

Бренд представить сезонні актуальні позиції, серед яких хіти продажів і серійні новинки. Так само на стенді будуть показані безліч доповнень до стандартних агрегатів – різні аплікатори рідких добрив (виробництва HF Agro) і системи внесення гранульованих добрив і підсіву.

Lozova-Machinery_DUCAT-8.jpg

Як зазначив президент компанії Роман Гіршфельд, ця виставка визначає і формує попит споживачів на найближчі польові роботи сезону літо-осінь. «Основний упор в показі на цій виставці ми робимо на стерньових машинах і аплікаторах. Ми представимо низку самих ходових і затребуваних агрегатів, які сьогодні користуються незаперечним успіхом у аграріїв».

На стенді компанії буде продемонстрована вдосконалена коротка дискова борона DUCAT-8 з прутково-клітьовим катком і опціональною установкою мінісіялки для внесення мікродобрив. Модель впевнено завойовує ринок завдяки продуманим технічним рішенням. Принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» повністю виключає точки змащування (в тому числі і на шарнірах гідроциліндрів) і дозволяє не думати про експлуатаційні витрати. Вибір регулювання глибини роботи катків (пальцеве або гідравлічне) додає комфорту в управлінні.

До уваги відвідувачів також буде презентовано глибокорозпушувач FRANC-3 з системою внесення гранульованих добрив. Можливість поєднувати кілька операцій підвищує економічний ефект знаряддя. Робочі органи забезпечені зносостійкими наконечниками HARD-SHELL, що забезпечують стабільну глибину при роботі на будь-якому агрофоні.

Lozova-Machinery_Lira-XL-15.jpg

Безперечним лідером за функціональністю є багатопрофільна важка зубова борона LIRA XL, здатна виконати більше ніж 5 операцій за один прохід. Аграрії побачать модель з шириною захвату 15 метрів. Машина може в найкоротші терміни закрити вологу по зораному фону, перемішати і рівномірно розподілити по полю органічну масу, а також підготувати ґрунт до посіву.

Не омине компанія стороною і поточний тренд щодо підвищення екологічності вирощуваної продукції та представить на виставці культиватор для міжрядної обробки SANTIM. З його допомогою можна продуктивно боротися з бур'янами без використання гербіцидів. А для ще більшої ефективності використання SANTIM, агрегат буде оснащений обладнанням для підживлення культур рідкими добривами.

Lozova-Machinery_САНТИМ-8_ХФ.jpg

Будемо раді Вас бачити! Приходьте, щоб ближче познайомитися з технікою LOZOVA MACHINERY. Наша експозиція розташована в центрі виставкового комплексу, біля входу в павільйон № 3.