В Україні створюють ресурсний онлайн-центр для фермерів

В Україні створюють ресурсний онлайн-центр для фермерів
Фото: з відкритих джерел

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» підписала договір субгранту з компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» про створення ресурсного онлайн- центру «Кращі АГРО практики для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)» в рамках реалізації Проєкту «Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

Про це повідомляє пресслужба Проєкту «Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

Ресурсний центр забезпечить аграрні ММСП практичними знаннями та показовою базою про сучасні аграрні технології в Україні та світі, які можна впровадити в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), при виробництві кондитерської та крафтової продукції.

Діяльність такого Центру будуватиметься за принципом «фермер-фермеру»: успішні фермери діляться своїми здобутками з іншими фермерами.

Ресурсний центр має стати комунікаційною платформою, у першу чергу, між тими, хто впроваджує сучасні підходи та технології, та їхніми потенційними послідовниками. Для цього використовуватимуться інтернет-технології, соціальні мережі, проводитимуться освітні вебінари/зустрічі/конференції щодо кращих аграрних розробок, технологічних ноу-хау, бізнес-моделей, буде започатковано видання бюлетеня «Кращі АГРО практики», конкурси, ярмарки для виявлення найкращих агропрактик та агропрактиків.

До реалізації проекту планується залучити органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, асоціації, наукові інституції тощо. А для аграрних журналістів планується проведення спеціального конкурсу на публікацій про найкращі агропрактики.

Основними вигодонабувачами проекту стануть виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усієї України, зокрема, з цільових областей проекту АГРО – Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської.

Ресурсний центр дасть новий поштовх для розвитку сільськогосподарського дорадництва, зокрема, для співпраці дорадників із фермерами, закладами аграрної науки та освіти, науково-проектними інституціями, асоціаціями.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-stvoryuyut-resursnyj-onlajn-czentr-dlya-fermeriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН