В Україні відкрили «Перший молочний кооператив»

В Україні відкрили «Перший молочний кооператив»

Про це повідомила прес-служба Асоціації виробників молока.

«Дуже хочу подякувати членам Асоціації виробників молока, людям які є фанатами молочної справи. Разом ми навчимося працювати пліч-о-пліч і робити з вашого якісного молока якісний продукт, який зможемо продавати на зовнішніх ринках», — поділився Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради.

«Як показує світовий досвід, майбутнє за кооперативами. Впевнені, що діяльність АВМ стане хорошим прикладом для молочної галузі України», — зазначив Патрік Райдер, директор проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

«За прогнозами усіх аналітиків, попит на молочну продукцію зростає пропорційно збільшенню населення планети. Теперішні лідери молочного ринку не зможуть задовольнити стрімко зростаючий попит. Відтак усі абсолютно резонно дивляться на Україну як на країну, що протягом 10 років може увірватись в ТОП-10 виробників молочної продукції у світі. Але для того, щоб посилити свою присутність на ринку, необхідна повноцінна співпраця з відповідною економічною віддачею. Потрібно гарантувати безпечність, простежуваність молока та якість сировини, що допоможе нам максимально реалізувати молочний потенціал України», — розповіла Ганна Лавренюк, віце-президент Асоціації виробників молока (АВМ).

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-vidkryly-pershyj-molochnyj-kooperatyv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати