В Україні вперше продали морський порт: «Усть-Дунайськ» пішов з молотка за 201 млн грн

В Україні вперше продали морський порт: «Усть-Дунайськ» пішов з молотка за 201 млн грн
Фото: з відкритих джерел

У вівторок, 17 січня, відбувся аукціон по приватизації морського порту «Усть-Дунайськ». Стартова ціна склала 60 млн грн, але під час торгів одна з компаній запропонувала понад 200 млн грн.

Найкращу ціну за порт «Усть-Дунайськ» пропонує вінницьке ТОВ «Еліксир Україна». Аукціон проходив на державній платформі Prozorro.Sales.

Всього в аукціоні взяли участь 8 компаній. Найвища запропонована сума склала 201 млн грн. 300 грн.

Згідно з даними YouControl, компанія «Еліксир Україна» була зареєстрована 6 років тому у Вінниці. Основний вид діяльності вказаний як оптова торгівля хімічними продуктами.

Відомо, що «Еліксир Україна» входить до групи «ВІМЕКСІМ», а також є офіційним представником Elixir Zorka – сучасної фабрики з виробництва комплексних мінеральних добрив у Шабаці. Компанія займається реалізацією комплексних мінеральних добрив в Україні.

Валерій Віхренко є засновником та власником Групи компаній «ВІМЕКСІМ», що займається переробкою, експортом та наданням логістичних послуг із зернових та олійних культур.

Джерело: USM

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-vpershe-prodaly-morskyj-port-ust-dunajsk-pishov-z-molotka-za-201-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати