В Україні за допомогою спецмашин вже розмінувала майже 900 гектарів

В Україні за допомогою спецмашин вже розмінувала майже 900 гектарів
Фото: з відкритих джерел

За допомогою машин механізованого розмінування наразі очищено вже 873 гектари українських територій.

Про це під час брифінгу в Укрінформі заявив пресофіцер Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.

«ДСНС наростила кількість особового складу. Зараз фактично на території України працюють біля 1000-1200 піротехніків. І їм допомагають машини механізованого розмінування. Від початку (повномасштабної – ред.) агресії РФ у нас 873 гектари очищено саме за допомогою таких машин. До великої війни у нас було 0 таких машин, а зараз їх 38», – зазначив він.

Окремо Хорунжий сказав, що зараз основні сили і засоби ДСНС направлено на такі інфраструктурні об’єкти, як газогони, водогони, ЛЕП, дороги, залізниці тощо, і заявив, що не всі ліси можуть бути обстежені (щодо наявності у них ВНП – ред.).

«Тому людям бажано утримуватися, особливо на деокупованих і прифронтових територіях, від відвідування лісів. Я думаю, що це може зачекати до того моменту, коли ми обстежимо всі території. Вся інформація по обстеженню є у органах місцевої влади», – поінформував пресофіцер рятувальної служби.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-za-dopomogoyu-speczmashyn-vzhe-rozminuvala-majzhe-900-gektariv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати