В Україні запустила офіційний маркетплейс для просування експорту

В Україні запустила офіційний маркетплейс для просування експорту
Фото: з відкритих джерел

Продуктова ІТ-компанія EVO запустила новий маркетплейс Made with Bravery для просування за кордоном товарів українських виробників. Проєкт отримав підтримку Мінцифри та МЗС України, яке пообіцяло максимально сприяти його просуванню, йдеться у повідомленні компанії.

“Ми запускаємо офіційний маркетплейс України Made with Bravery, щоб презентувати наших виробників світові. Сильних і креативних. 5% від вартості товару спрямовується United24. Тому кожна покупка – це цеглинка, яка допоможе відбудувати Україну”, – прокоментував запуск майданчика президент Володимир Зеленський.

Маркетплейс створено за підтримки Visa і комунікаційної агенції Banda. Логістичним партнером стане Укрпошта, яка забезпечуватиме доставлення за кордон.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров висловив сподівання, що ця платформа дозволить бізнесу масштабуватися та знаходити нових клієнтів. “Це прибуток, робочі місця, можливість донатити та тримати економіку України на стабільному рівні”, – заявив він.

Зараз на маркетплейсі представлені одяг, взуття, аксесуари, товари для дому, а також їжа та напої, які мають довгий термін придатності та можливість доставлення.

Маркетплейс буде відкритий не для всіх компаній.

Продавати свої товари там зможуть українські виробники, які відповідають певним вимогам. Продавцем може бути виключно бізнес, який зарекомендував себе на ринку України як виробник чи продавець товарів високої якості. 

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-zapustyla-oficzijnyj-marketplejs-dlya-prosuvannya-eksportu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати