В Україні знову знижуються ціни на огірки

В Україні знову знижуються ціни на огірки
Фото: з відкритих джерел

За даними щоденного моніторингу проекту EastFruit, тепла погода, що встановилася, сприяла збільшенню збору врожаю огірка в українських тепличних комбінатах. Зростання обсягів пропозиції цієї продукції на ринку змушує виробників переглядати ціни на огірки у бік зниження.

Так, на даний момент українські тепличні комбінати змушені пропонувати огірок не дорожче за 36-50 грн/кг ($1,23-1,71 /кг), тоді як наприкінці попереднього тижня продажі велися в межах 40-70 грн/кг ( $ 1,37-2,39/кг) залежно від сорту та регіону виробництва. Таким чином, за вихідні ціна на огірок в українських господарствах знизилася в середньому на 20%.

Так різко знижувати відпускні ціни виробники змушені через збільшення пропозиції даної продукції на ринку на тлі помітного зниження попиту на огірки. Так, за словами виробників, встановлення теплої погоди в Україні помітно прискорило дозрівання огірка у місцевих тепличних комбінатах. Крім того, тиск на ринок посилився через збільшення пропозиції імпортного огірка виробництва Польща, Румунія та Сербія, який пропонується до продажу за 30-35 грн/кг ($1,03 -1,20/кг).

При цьому, незважаючи на здешевлення в сегменті тепличного огірка, на сьогоднішній день ця продукція в Україні продається в середньому втричі дорожче, ніж за аналогічний період минулого року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-znovu-znyzhuyutsya-cziny-na-ogirky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати