В Україні знову зростає ціна на полуницю

В Україні знову зростає ціна на полуницю
Фото: з відкритих джерел

Цього тижня ситуація на ринку суниці садової в Україні кардинально змінилася, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Якщо протягом останніх двох тижнів ціни на дану ягоду знижувалися, то на поточному тижні українським виробникам вдалося істотно підвищити відпускні ціни на свою продукцію.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, суниця садова в українських господарствах подорожчала в середньому на 39% порівняно з минулим робочим тижнем. Так, сьогодні місцеві садівники відвантажують цю ягоду по 60-90 грн/кг ($1,48-2,23/кг) залежно від якості та обсягу партії.

За словами самих виробників, причин для зростання цін на суницю садову відразу кілька. Перш за все, пропозиція цієї ягоди на ринку стрімко скорочується, оскільки багато садівничих господарств завершують сезон реалізації ранніх сортів. При цьому попит на суницю, як на свіжому ринку, так і з боку переробних компаній, вельми високий, що також підстьобує цінове зростання в цьому сегменті.

Варто зазначити, що після подорожчання, відпускні ціни на суницю садову в Україні вже в середньому на 30% вищі, ніж в аналогічний період минулого року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-znovu-zrostaye-czina-na-polunyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати