В Україні знижують ціни на один із овочів борщового набору: яка вартість

В Україні знижують ціни на один із овочів борщового набору: яка вартість
Фото: з відкритих джерел

Ціна на капусту в Україні вже впала значно нижче за торішній рівень, повідомляють аналітики проекту EastFruit. При цьому експерти зазначають, що тенденція до зниження цін на українському ринку капусти продовжує зберігатися.

Зокрема, сьогодні українські фермери все частіше вимушені знижувати ціну на капусту в умовах щедрої пропозиції та невисокого попиту. Тільки минулого тижня ця продукція подешевшала в середньому на 20% і на даний момент білоголова капуста пропонується до продажу по 12-16 грн/кг ($0,33-0,44/кг) залежно від якості та обсягу партії.

За словами виробників, знижувати ціни вони змушені передусім під тиском дуже стриманого попиту. Оптові компанії та роздрібні мережі закуповують капусту лише невеликими партіями для поточного продажу, посилаючись на низьку зацікавленість з боку споживачів. Крім того, тиск на ціни чинить збільшення пропозиції на ринку, оскільки низка господарств відновила активне збирання капусти середніх сортів після настання сприятливих погодних умов.

Зазначимо, що на даний момент ціна на білоголову капусту в Україні вже в середньому на 44% нижча, ніж у першій половині липня 2022 року.

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-znyzhuyut-cziny-na-odyn-iz-ovochiv-borshhovogo-naboru-yaka-vartist
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати