В Україні знизилися ціни на живець свиней

В Україні знизилися ціни на живець свиней
Фото: з відкритих джерел

У другій половині березня ціни на свиней забійних кондицій продемонстрували послаблення, свідчать результати щотижневого аналітиків Асоціації «Свинарі України».

У ході попередніх торгів котирування на свинину живою масою скорегували на 2-3 грн/кг у бік пониження, порівняно з минулим тижнем. Більшість товарних партій реалізували по 62-63 грн/кг. Хоча місцями звучали і дешевші цінові пропозиції, зокрема на тварин вищої маси, регіональні середні та середньозважена цінова позначка тяжіли до верхньої межі цінового діапазону, а зниження цін у середньому склало 4%.

Зниження цін закупівлі більшість операторів аргументує слабшими та/чи неоднорідними продажами на тлі достатніх обсягів пропозиції живця. Хоча пропозиція тварин вищою масою (140+ кг) визначальної ролі на ринку та на обсягах сукупної обсяги пропозиції наразі не відіграє, представники переробки все ж констатують, що це створює додатковий тиск на ціни.

Очікування операторів м’ясопереробної галузі щодо подальшої цінової динаміки схиляються або до подальшого зниження на 2-3 грн/кг або до стабілізації котирувань. Останнє, на думку деяких заготівельників, дозволило б урівноваженіше пройти період до передвеликодньої підготовки.

Перегляди: 6708
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-znyzylysya-cziny-na-zhyvecz-svynej
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати