В Україні зросли ціни на яблука: що буде з вартістю надалі

В Україні зросли ціни на яблука: що буде з вартістю надалі
Фото: з відкритих джерел

Формування закупівельних цін на яблука нового врожаю відбувається в межах 23-26 грн/кг, що на 9-15% більше, якщо порівнювати з попереднім періодом. Про це УНІАН повідомила керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції “Шувар” Тетяна Попович.

За її словами, ціни на яблука залежать від сезонності, якості врожаю, логістичних витрат та імпортно-експортних відносин. Середньомісячна ціна на яблука в Україні коливається довкола 20,49 грн. На гуртовому ринку “Шувар” можна зустріти ціни від 23,90 грн до 24,75 грн, нижня межа становить 19,35 грн.

За сприятливих для вирощування яблук погодних умов можна очікувати зниження цін, оскільки пропозиція на ринку збільшиться. З іншого боку, при зростанні інфляції можна очікувати підвищення цін на продукти харчування, в тому числі – яблука.

Загалом експерт вважає, що ціни на яблука будуть демонструвати відносну стабільність. Більш точні прогнози можна буде зробити на основі аналізу агрометеорологічних звітів, тенденцій на світових ринках та економічної ситуації в Україні.

Перегляди: 260
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-zrosly-cziny-na-yabluka-shho-bude-z-vartistyu-nadali
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати