В Укрзалізниці розповіли про здешевлення перевезення зернових вантажів

В Укрзалізниці розповіли про здешевлення перевезення зернових вантажів
Фото: з відкритих джерел

В АТ «Укрзалізниця» розповіли про актуальну вартість перевезення зернових вантажів у власних вагонах. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

За даними посадовця, загальна вартість перевезення 1 т зерна у зерновозах АТ «Укрзалізниця» залежно від відстані перевезення (400–700 км) становить від 13,7 до 20,89 долара без ПДВ. Зауважимо, що у березні вартість була вищою.

Image 9

«Загальна вартість перевезення враховує усі види платежів та включає в себе: тариф перевезення (інфраструктурна складова); компенсацію порожнього пробігу вагона; вартість використання вагона при перевезенні (1250 грн/доба); вартість двох діб користування вагоном при навантаженні/розвантаженні; додаткові станційні збори та платежі по станції відправлення (2500 грн/вагон)», — уточнив Валерій Ткачов.

Він додав, що вартість перевезення зерна у вагонах АТ « Укрзалізниця» продовжує знижуватися за рахунок зменшення вартості використання вагонів перевізника через зменшення ринкової вартості використання зерновозів в Україні.

«Враховуючи зазначене, закликаю відправників збільшувати перевезення зерна залізничним транспортом та використовувати при перевезенні вагони АТ «Укрзалізниця», — наголосив представник УЗ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrzaliznyczi-rozpovily-pro-zdeshevlennya-perevezennya-zernovyh-vantazhiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати