В уряді пропонують змінити податок на землю

В уряді пропонують змінити податок на землю

За розрахунками уряду, такі зміни принесуть громадам додаткові 13 мільярдів гривень надходжень на рік до місцевих бюджетів. Про це на прес-марафоні «Фінальна версія. Земельна реформа» заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, передає hromadske.

«Бізнесу доведеться платити податки. За різними оцінками є 35-40% тіньового обробітку земель. Є ідея запровадити єдину мінімальну сплату з кожного гектара. 100% іде до місцевого бюджету, що призведе до унеможливлення ухилення від сплати податків. За нашими підрахунками, це має збільшити надходження до бюджету приблизно на 13 мільярдів гривень на рік», — зазначив Висоцький.

Зокрема, у Мінекономіки додали, що подібні зміни не стосуватимуться бізнесу, який справно сплачує податки.

«З землею дуже легко боротися з тіньовою економікою, бо земля — це актив. Ми через супутник можемо бачити, що там щось росте. Нехай просто кожен заплатить ту саму суму, в залежності від якості землі, звичайно. Це має бути прив’язано до нормативно грошової оцінки», — прокоментував міністр економічного розвитку Тимофій Милованов

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-uryadi-proponuyut-zminyty-podatok-na-zemlyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати