В УЗ пояснили як буде працювати знижка на експорт агропродукції із зони бойових дій

В УЗ пояснили як буде працювати знижка на експорт агропродукції із зони бойових дій
Фото: з відкритих джерел

Незабаром буде оприлюднено перелік громад наближених до бойових дій або окупованих територій, які мають право отримати 30% знижку на перевезення агропродукції в експортному напрямку. Про це пише Elevatorist.

Так, за словами заступника директора Департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерія Ткачова, на пільги зможуть розраховувати такі регіони як Харківська, Чернігівська, Донецька та Сумська області.

“Знижка надаватиметься при відвантаженні аграрних вантажів виключно в експортному сполученні. Вантажовідправники через систему “МЕСПЛАН” плануватимуть перевезення зі своєї станції, і якщо це експортний маршрут, при розрахунку вартості буде застосована 30-відсоткова знижка на тариф”, – пояснив Ткачов.

Ткачов наголосив на тому, що ці пільги — це підтримка для аграріїв у прифронтових регіонах, які потерпають від бойових дій та високої вартості логістики, що “з’їдає” значну частину їхніх доходів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-uz-poyasnyly-yak-bude-praczyuvaty-znyzhka-na-eksport-agroprodukcziyi-iz-zony-bojovyh-dij
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати