Tempo950x100

Tempo300x100

Väderstad представляє культиватор Extract у своєму портфоліо продуктів

Väderstad представляє культиватор Extract у своєму портфоліо продуктів
Фото: з відкритих джерел

Компанія Väderstad, одна зі світових лідерів у галузі виробництва ґрунтообробної та посівної техніки, представляє нове сімейство міжрядних культиваторів: Extract. Нове сімейство продуктів стане частиною портфоліо ґрунтообробної продукції Väderstad і буде продаватися під брендом Väderstad з літа 2024 року.

Extract V Row Unit Shift

У лютому цього року компанія Väderstad оголосила про придбання повного асортименту міжрядних культиваторів у данської компанії Thyregod. Придбання включало в себе всі права інтелектуальної власності на міжрядні культиватори від данської компанії.

Vaderstad Extract V 1

Нове сімейство міжрядних культиваторів отримало назву Extract і пофарбоване в традиційні для Väderstad червоний, жовтий і чорний кольори. Спочатку буде представлено дві моделі: причіпний Extract L 16-48 та навісний Extract V 8-36. Залежно від моделі, як Extract L, так і Extract V будуть доступні з міжряддям 225, 250, 450, 500 і 750 мм.

Vaderstad Extract V 2

– Сімейство міжрядних культиваторів Extract ідеально підходить для нашого поточного портфоліо сівалок Tempo, наших нових технологій для сівби з концепцією Proceed і для майбутнього сталого та ефективного землеробства. Це також новий сегмент продукції для компанії Väderstad, в якому ми бачимо великий потенціал на ринку, – говорить Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу компанії Väderstad.

Vaderstad Extract V 3

В умовах невизначеності щодо правил використання певних пестицидів на ринку існує попит на машини, які можуть виконувати механічний контроль бур’янів між рядками рослин. Väderstad Extract має високу основну раму разом із запатентованим рішенням для підйому рядкових секцій, що дозволяє уникнути пошкодження рослин, а також дозволяє проводити міжрядний обробіток протягом більш тривалого періоду з точки зору висоти рослин. Extract L також має унікальну конструкцію рами, яка може утримувати дві рами в одній основній рамі, що підвищує ефективність і економить час на прохід для фермера.

Vaderstad Extract V 8

– Розмовляючи з нашими аграріями, які використовують сівалки Tempo, і дивлячись у майбутнє, ми бачимо перехід до більш механічних рішень для боротьби з бур’янами. Тепер Väderstad може запропонувати фермерам комплексне рішення, культиватор Extract ідеально підходить для сівалок Tempo, а також оптимізовано під нашу концепцію Proceed”, – говорить Вольфрам Хастольц, директор з управління продукцією для обробітку ґрунту Väderstad.

Extract L Double Frame

З літа 2024 року міжрядні культиватори Extract будуть включені в широкий асортимент сільськогосподарської техніки Väderstad, повністю брендовані в кольорах Väderstad. Впровадження розпочнеться з моделі Extract V 8-36, а згодом планується випуск моделі Extract L 16-48.

Про Väderstad

Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та технологіями. Спрощуючи роботу та покращуючи результати для аграріїв, компанія прагне стати провідним світовим партнером у галузі сільського господарства. Компанія знаходиться у сімейній власності, а головний офіс розташований у м. Ведерстад, Швеція. Väderstad представлена у 40 країнах на всіх континентах. У 2022 році штатна чисельність Väderstad становила 2 000 співробітників, а оборот компанії становив 550 мільйонів євро.

Перегляди: 623
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-predstavlyaye-kultyvator-extract-u-svoyemu-portfolio-produktiv-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  23 Лютого

  Вилов риби та інших водних біоресурсів в Україні торік збільшився на 13%

  Президентка Єврокомісії анонсувала розблокування до 137 млрд євро для Польщі та додаткову підтримку фермерів

  Українські урядовці приїхали на кордон, а польська сторона проігнорувала зустріч

  Австрійська компанія створила морозиво із плодів баобаба

  Штат Міннесота і Чернігівська область поглиблять взаємодію в аграрному секторі

  Експортні ціни на російську пшеницю знизилися до мінімуму з 2020 року

  Єврокомісія шукає баланс між допомогою Україні та захистом ринку ЄС

  10 млн гривень грантової підтримки вже отримали аграрії цього року на розвиток садів і теплиць

  Ціни на пшеницю знижуються під тиском стриманого попиту

  У Польщі висипали український ріпак з трьох зерновозів: Україна вимагає покарати причетних

  БІЛЬШЕ НОВИН