Tempo950x100

Tempo300x100

Väderstad представляє нову розподільчу головку для покращення керування сівалкою

Väderstad представляє нову розподільчу головку для покращення керування сівалкою
Фото: з відкритих джерел

Väderstad, одна з провідних світових компаній з виробництва техніки для обробітку ґрунту та сівби, модернізує пневматичні сівалки Rapid A 400-800S, Rapid A 600-800C, Spirit 400C/S та Spirit 600-900C/S новою розподільчою головкою для 2024 модельного року. В якості опції нова розподільча головка оснащується двигунами для всіх отворів, що дозволяє операторові сівалки краще контролювати процес подачі висівного матеріалу.

Нова розподільча головка для пневматичних сівалок Rapid і Spirit забезпечує дві нові основні функції: динамічне формування технологічної колії та можливість змінювати ширину міжрядь від 125 мм до 250 мм одним натисканням кнопки.

Функція динамічного формування технологічної колії робить цей процес простішим та надійнішим, ніж будь-коли раніше. Функція легко налаштовується за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі iPad. Під час сівби сівалка автоматично вимикає певні ряди, коли це необхідно, щоб вони співпадали зі слідами шин обприскувача, – розповідає Бйорн Янссон, директор з управління продукцією сівалок компанії Väderstad.

Задавши дані ширини колії та відстань між шинами обприскувача, система управління Väderstad E-Control на базі iPad розраховує, коли певні ряди потрібно вимкнути, щоб створити незасіяні технологічні колії. У полі технологічна колія контролюється автоматично, вимикаючи рядки незалежно від того, де вони знаходяться на сівалці.

Функція динамічної технологічної колії полегшує роботу, оскільки дозволяє використовувати повну робочу ширину, навіть якщо сівалка не відповідає ширині обприскувача. Для операторів це означає швидке перемикання при зміні полів, де використовується різна ширина обробітку та внесення добрив, – каже Бйорн Янссон.

Väderstad Dynamic Tramlining

Важливою особливістю, яка додатково поставляється з новою розподільчою головкою, є можливість легко змінювати ширину міжрядь сівалки від 125 мм до 250 мм, тим самим заощаджуючи час у сезон напружених польових робіт.

– Зміна ширини міжрядь з 125 мм на 250 мм здійснюється одним натисканням кнопки в системі E-Control з кабіни трактора. Система координується з датчиками SeedEye, що забезпечує повну функціональність, – каже Бйорн Джинссон.

Нова розподільча головка додатково дозволяє відключати половину машини для 4-метрових сівалок Rapid A 400S і Spirit 400C/S. Це зменшує виробничі витрати та зводить до мінімуму можливість пересіву.

Нова розподільна головка для Spirit 400C/S, Spirit 600-900C/S, Rapid A 400-800S і Rapid A 600-800C буде доступна для замовлення з грудня 2023 року.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтесь:

Vilhelm Ektander

Product Marketing Manager
Väderstad
+46 142 820 45
[email protected]

Перегляди: 382
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-predstavlyaye-novu-rozpodilchu-golovku-dlya-pokrashhennya-keruvannya-sivalkoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  22 Лютого

  Імпортовані з Польщі добрива займають до 10% українського ринку

  Микола Сольський обговорив з румунським колегою транзит української агропродукції

  Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

  Danone планує продати бізнес у рф підприємцю, пов’язаному з небожем Кадирова

  Програма USAID АГРО надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин

  Добовий пропуск української агропродукції через кордон з Польщею з початку лютого зменшився в 6 разів

  Мінагрополітики розпочало роботу над створенням Концепції Державної програми розвитку тваринництва

  Супермаркети оновили ціни на яблука, груші та виноград

  Чернігівська агрофірма будує елеватор на 30 тисяч тонн

  Україна продала м’яса за кордон на $892 млн: основні покупці

  БІЛЬШЕ НОВИН