Väderstad розширює свою лабораторну діяльність

Вимоги сільського господарства щодня зростають і Väderstad готовий прийняти цей виклик. У 2016 році компанія відкрила лабораторію з випробування висівних систем. Лабораторія має площу понад 280 квадратних метрів, в якій моделюються різні польові умови.
Зараз Väderstad робить наступний крок, відкривши лабораторію площею 350 квадратних метрів для випробування компонентів. Лабораторія розташовується на двох поверхах та має ряд тестувальних цехів, лабораторію з випробування гідравлічних систем та майстерню. Також приміщення має конференц-зал, офіс, кухню та інше.
- З відкриттям цієї лабораторії ми встановили новий стандарт комфортного робочого середовища та можливостей. Отримавши побажання працівників відділу тестування та залучившись допомогою архітекторів і дизайнерів, ми розробили бажаний проект приміщення, який і втілили в життя, - говорить Мікаель Альбрехт, менеджер випробувального центру Väderstad.
Нова лабораторія є важливою складовою у розробці кращих компонентів для гідравлічних систем. Проте лабораторія буде зосереджена не тільки на гідравліці. Вже сьогодні в ній проводяться випробування інновацій та вдосконалення інших продуктів компанії.
- Väderstad продовжує зростати і на сьогодні виготовляє машини, які виконують різні технологічні операції. Наша можливість проектування та тестування помітно зросла за останній рік і ми в пошуках колег у сфері аналізу методом скінченних елементів (FEA), тестування та проектування, - каже Мікаель Альбрехт.
З часу свого створення в 1962 р. Väderstad завжди був на передовій інновацій, технологічного прогресу та розробки нових методів. Щороку значна частина обороту компанії реінвестується у розвиток. Завдяки новій лабораторії Väderstad зможе й надалі інвестувати в інновації, розширювати межі та спрощувати повсякденне життя фермерів у всьому світі.
МХП запускає наймасштабнішу цифрову трансформацію у Східній Європі

Відповідно до стратегії трансформації компанії, яка передбачає якісну зміну фокусу на українському та розширення присутності на європейському ринках, МХП розпочинає реалізацію портфелю проектів SAP, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу компанії.
Глобальна мета програми трансформації — побудова цифрової платформи для розвитку управління за ключовими напрямками:
#SAP S/4 Hana — Управління ресурсами підприємства (ERP) на базі S/4 Hana
#SAP CRM — Управління взаємовідносинами з клієнтами на базі SAP Customer Experience
#SAP Ariba — Управління закупками
#SAP MDG — Управління майстер-даними
#SAP Success Factors — Управління персоналом
#vZoo — Управління процесом вирощування птиці на базі інструментів SAP та Big Data и AI на платформі Azure DWH.
У 2020 році програма була затверджена і було завершено пілотні запуски двох проєктів (#SAP CRM, #vZoo), а в березні 2021 відбувся kickoff із запуску двох проектів S/4 Hana і MDG.
Ключова мета S/4 Hana — створення корпоративного шаблона та пілотне впровадження з одночасним запуском на потужностях МХП в Україні та європейських активах (Perutnina Ptuj). Старт операцій у S/4 Hana заплановано на другий квартал 2022 року.
Корпоративний шаблон потрібен для розвитку існуючих потужностей, прискорення виведення нових продуктів на ринок, а також інтеграції придбаних активів, розвитку компанії на міжнародних ринках.
“Ми чітко розуміємо, що успіх бізнесу лежить в трьох площинах: люди, бізнес-процеси і технології. Впровадження SAP дозволить поєднати ці три складові в одну систему, а також налагодити максимально ефективне керування ними”, — наголосив заступник голови правління, директор з організаційної ефективності та управління персоналом МХП Андрій Булах.
“МХП впроваджує найсучасніші IT-рішення, щоб закріпити за собою статус лідера в цифрових трансформаціях, а також задати тренд для інших компаній та України загалом”, — додав він.
За словами заступника голови правління, фінансового директора МХП Вікторії Капелюшної, впровадження системи SAP в МХП — найбільша цифрова трансформація бізнесу в Східній Європі за обсягами охоплення і терміном реалізації. Це — комплексне рішення для ефективного управління всіма бізнес-процесами.
“МХП починає цифрову трансформацію, масштабів якої ще не було в усій Східній Європі. В її ядрі — система SAP. Для МХП важливо стати ближче до клієнта, відчувати його потреби і швидко на них реагувати. SAP відповідає на ці запити. МХП готовий до запуску SAP на всіх національних та закордонних активах холдингу”, — акцентувала Вікторія Капелюшна.
Директор департаменту інформаційних та діджитал технологій МХП Олексій Решетняк наголошує, що інвестиція у SAP — це інвестиція у бізнес, яка має бути окупною: “Інвестиції мають окупатися. Ми впроваджуємо портфель проектів SAP для реалізації стратегічних цілей компанії. І ця інвестиція повинна мати конкретний монетарний результат. Вибудовуючи систему, ми будемо ґрунтуватися на наших цілях — відповідності стратегії і поверненні інвестицій. Впевнений, ми можемо успішно реалізувати те, що поки нікому в Україні не вдавалося — побудувати систему, яка змінить бізнес, у тому числі, і з точки зору фінансової окупності”.
МХП розпочинає повномасштабне впровадження інноваційної ERP-системи SAP S/4 Hana з застосуванням концепції “Business Transformation-as-a-Service”. Це нова пропозиція під назвою “RISE with SAP”, яка включає в себе необхідні ліцензії, послуги з супроводження, інфраструктуру, а також аудит існуючих бізнес-процесів компанії та надання рекомендацій щодо їх оптимізації відносно стандартного функціоналу SAP S/4 Hana. “RISE with SAP” пропонується на основі підписки, а також містить єдину відповідальну сторону за SLA, операції та підтримку в особі SAP.
Такий цілісний підхід дозволяє компаніям досягати поставлених цілей набагато швидше і у максимальній відповідності до найкращих світових практик, виходячи за межі звичайної технічної міграції в хмари.
“Основна задача SAP як вендора і бізнес-партнера — надати клієнтам надійний інструмент для досягнення бізнес-цілей. Трансформація МХП зачіпає всі без виключення бізнес-процеси і вимагає потужної технологічної платформи. Рішення SAP повністю відповідають цій потребі. Поява в Україні компаній з такими серйозними бізнес-амбіціями є надзвичайно позитивним трендом для просування філософії цифровізації в країні. Підприємства, як МХП, стимулюють розвиток економіки України і підвищують її конкурентоздатність у світі”, — наголосив директор SAP в Україні Максим Матяш.
Данська аграрна компанія завершує монтаж зерносховища з обладнанням KMZ Industries

«ДФУ Агро» – данська аграрна компанія, що належить холдингу AgroEast A/S і входить у двадцятку найбільших свинокомплексів України – нині завершує зведення елеваторних потужностей на Житомирщині, обладнання для яких було виготовлене KMZ Idustries.
Загалом за контрактом для «ДФУ Агро» завод KMZ Idustries поставив:
· 2 конусних силоси діаметром 7,3 м, об’ємом 506 м3, місткістю зберігання 404 тонни кожний;
· 3 конусних силоси діаметром 5,5 м, об’ємом 270 м3, місткістю 216 тонн кожний;
· 5 ланцюгових конвеєрів продуктивністю 50 т/год.
Загальна ємність зберігання на елеваторі становить 1456 тонн, а довжина транспортного маршруту – 99 м. Потужності використовуватимуть для зберігання зерна і комбікормів, призначених для потреб тваринницького господарства.
«Свого часу при будівництві першої черги елеватора замовник обрав іноземні силоси, проте цього разу, при розширенні потужностей, розглядав й українських виробників: і зрештою віддав перевагу обладнанню KMZ Industries, – розповідає Юрій Мусієнко, регіональний менеджер KMZ Industries. – Ми, зокрема, запропонували одну з останніх модифікацій нашого конусного силосу діаметром 7,3 метри – із максимальним кутом нахилу 65о та новою системою повітрярозподілу із зовнішньою розводкою оцинкованими трубами.
Ці силоси спеціально використовуються для зберігання важкосипних продуктів, що мають високу насипну щільність і схильні до залипання та зависання, зокрема, шротів та комбікормів. Незадовго до цього перші партії таких силосів замовив у нас МЕЗ зі Східної Європи. А вже наступна поставка якраз і була для будівництва елеватора «ДФУ Агро».Раді бути корисними нашому клієнту і бажаємо йому успіхів в елеваторній справі!»
McDonald's планує цьогоріч інвестувати $42 млн у розвиток мережі в Україні
Компанія «МакДональдз Юкрейн» у 2021 році планує інвестувати майже $42 млн у розвиток мережі в регіонах і відкрити нові ресторани в ряді міст України. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.
«У 2021 році МакДональдз прискорює розвиток, зосереджуючись на інвестиціях в місцеві громади. Вперше Ресторани відкриють у таких містах, як Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк та Хмельницький. Компанія готова інвестувати та в інші міста України, де ще не представлена», – йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, у 2021 році компанія планує створити 4600 робочих місць: 1500 в ресторанах та 3100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів. Окрім відкриття нових ресторанів, МакДональдз інвестуватиме у налагодження співпраці з локальними постачальниками, формування системи кругової економіки роботи з відходами через впровадження програм сортування і перероблення пакування.
Зараз «МакДональдз» розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів у Кропивницькому та Маріуполі. Крім того, компанія відкрита до пропозицій про місце розташування перших закладів у Чернівцях та Ужгороді.
Також повідомляється, що у 2020 році обсяг інвестицій компанії у будівництво нових та реновацію існуючих закладів минулого року склав майже $26 млн.
Джерело: mind.ua
Дискові борони ДУКАТ - актуальні навесні

Завдяки унікальним інженерним винахід винаходам в ДУКАТ значно розширюється сфера застосування коротких дискових борін в сільськогосподарському виробництві, підвищується їх річне завантаження і економічна ефективність. Дискові борони LOZOVA MACHINERY універсальні і мають дуже широкий спектр застосування. Так ДУКАТ робить якісну передпосівну підготовку будь-якогго ґрунту і швидко готує його до посіву різних культур.
Думка експертів
Едуард Чудопалов, директор з продажу LOZOVA MACHINERY, зазначає, що поряд з зубовими боронами навесні відмінні результати показують короткі дискові борони ДУКАТ. «Багато хто помилково думає що дискові борони актуальні тільки влітку і восени, але це не так. Машини успішно застосовуються для передпосівної підготовки, агрегати виконують якісне мульчування і вирівнювання поля. ДУКАТИ відмінно працюють з будь-яким агрофоном, добре копіюючи і повторюючи рельєфність поля».
Такої ж думки дотримується і агроексперт Віктор Кухарчук, який вважає ДУКАТ найкращої машиною для лущення стерні, яка чудово працює як навесні, так і восени.
Активно використовують ДУКАТ навесні і в Канаді. За відгуками канадських фермерів агрегат чудово проводить передпосівну підготовку. «Було приємно побачити ступінь стерньової обробки і витриману глибину посівного ложа всього за один прохід. За день було оброблено велику площу, більше, ніж зазвичай, це значно зекономило час і паливо», – кажуть Тімоті і Марсель Хайлігени з Канади (Квебек).
Ще одна відмінна риса агрегатів – їх висока продуктивність. При роботі на великій швидкості (до 17 км/ч) і низьких витратах палива (4,5-5,5 л/га) машини створюють ідеально рівне посівне ложе з оптимальною структурою ґрунту. Для ще більш якісної роботи аграрії можуть вибрати каток для оптимального прикочування під свої агрозадачі. Сьогодні доступні п'ять видів котків: прутків-клітьовий, зубчастий, подвійний П-подібний, гумовий і тарільчастий.
Крім весняних робіт нагадаємо, що саме ДУКАТ – дуже вдале знаряддя для закриття вологи відразу після збирання врожаю і роботи комбайнів. А з огляду на екстремальні посухи, що встановилися в останні роки в Україні, це в рази збільшує затребуваність знаряддя.
LOZOVA MACHINERY також пропонують фермерам можливість на будь-який ДУКАТ встановити мінісеялкі HF Agro для внесення добрив і підсіву (наприклад сидератів).
Щороку ДУКАТ удосконалюються і оновлюються як технічно, так і функціонально. До того ж, крім оновлення дизайну, компанія і далі продовжує модернізувати знаряддя, впроваджуючи фірмову концепцію «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» в кожному агрегаті. Цього літа будуть оновлені моделі з шириною захвату 9 і 12 метрів. Також незабаром на ринок вийде новинка – складана 4-х метрова дискова борона, нова конструкція істотно полегшить транспортування знаряддя.
МХП Косюка збільшив виробництво та експорт курятини

Агрохолдинг МХП Юрія Косюка збільшив виробництво курятини. Про це свідчать операційні результати діяльності компанії за 2020 рік, передає УНН.
У IV кварталі минулого року МХП виробив 189,6 тис. тонн курятини проти 188,7 тис. тонн в VI кварталі 2019 року. В цілому МХП виробив в 2020 році 731,2 тис. тонн курятини проти 728,9 тис. тонн в 2019 році.
За минулий рік експорт МХП виріс на 8%. У VI кварталі 2020 року компанія поставила за кордон 94,7 тис. тонн курятини, тоді як в VI кварталі 2019 року - 87,6 тис. тонн. В цілому в 2020 році МХП експортував 373,7 тис. тонн курятини, тоді як в 2019 році - 357,3 тис. тонн (+5%).
Також повідомляється, що в 2020 році експортна виручка компанії знизилася на 14% і склала 1 млрд 16 млн дол., що становить 53% від загальної виручки МХП. У 2019 цей показник склав 1 млрд 186 млн дол.
"Ситуація на експортних ринках значно погіршилася за кілька спалахів пташиного грипу на початку і в кінці 2020 року і через несприятливий вплив пандемії COVID-19 протягом року", - коментують в компанії.
Пандемія COVID-19 зробила більший акцент на здоров'я і харчування, кажуть у МХП.
"Унікальні системи годівлі птиці МХП виробляють м'ясо з меншим вмістом насичених жирів і великим вмістом поліненасичених жирів, що буде значно привабливішим для ринку, а також стане більш здоровим для споживачів", - прогнозують в компанії.
Минулий рік був складним, проте МХП вдалося запустити низку пілотних проектів, каже засновник компанії Юрій Косюк.
"Минулого року я повідомляв про стратегічний перехід у напрямку продуктів, орієнтованих на споживача, продуктів з доданою вартістю і продуктів, готових до вживання як для внутрішнього ринку України, так і деяких експортних ринків. Цей стратегічний перехід привів до запуску низки пілотних проектів з кулінарної трансформації компанії, включаючи магазини "М'ясо Маркет" і установи "DönerMarket", - додав він.
Вищезазначені проекти перебувають на початковій пілотній стадії, каже Косюк.
"І я з нетерпінням чекаю, що з часом зможу ознайомити вас з прогресом, оскільки ця модель буде більш широко реалізована протягом найближчих декількох років, трансформуючи продажі Групи з категорії "товари" на категорію "брендовані товари з доданою вартістю", - додає він.
Довідка:
МХП - провідний виробник і експортер курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). МХП контролює всі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (в тому числі через франчайзингові точки МХП). МХП використовує власні рефрижератори для доставки своєї продукції, що знижує загальні транспортні витрати і час доставки. З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.