Väderstad SeedEye – побачити кожну насінину

Väderstad SeedEye – побачити кожну насінину
Фото: з відкритих джерел

Встановлення норми висіву, калібрування висівного механізму сівалок чи посівних комплексів — складний та відповідальний процес, від якого залежить густота стояння рослини в полі та, відповідно, майбутній рівень врожайності. Компанія Väderstad пропонує унікальну технологію, яка дає можливість відмовитися від попереднього калібрування висівних пристроїв, забезпечуючи при цьому норму висіву із точністю до насінини на кожен квадратний метр. Для цього потрібно лише ввести в комп’ютер інформацію про бажану кількість насіння — і висівний пристрій чітко подає її. Контроль норми відбувається за допомогою спеціальних сенсорів SeedEye, які «рахують» висіяну норму до останньої насінини.

B4a9849

Встановлення норми висіву відбувається за допомогою планшету iPad, під’єднаного до системи управління Väderstad E-Control, яка, своєю чергою, зв’язана через бездротовий зв’язок з сенсорами SeedEye та радаром вимірювання швидкості руху. Таким чином, завдяки SeedEye здійснюється контроль заданої норми висіву на один квадратний метр відповідно до робочої швидкості.

Seedeye For Leaflet 2020

Сенсори SeedEye встановлено на кожній висівній трубці сівалки. Завдяки тому, що вони бачать і підраховують кожну насінину, що переміщається по висівних трубках, ми можемо точно розрахувати кількість необхідного посівного матеріалу.

St3d 21010625 0003 St 300 R Sda Cbh Seedeye

Крім того, система попереджає про можливе забивання висівної трубки, будь-яке відхилення від норми висіву, що дає змогу уникнути просівів. Інформація щодо кількості насіння в бункері та сигнал щодо його закінчення також виводяться на монітор планшету iPad, тож не потрібно затрачати час на постійні перевірки наявності насіннєвого матеріалу.

Перегляди: 235
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vaderstad-seedeye-pobachyty-kozhnu-nasinynu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати